Filtr:
Nazwisko:   |   Imię:   |   Data urodzin:   |   Data śmierci:   |   Cmentarz:      Wyszukiwanie dowolnego hasła:   |  
Nazwisko Imię Data urodzin Data śmierci Cmentarz
??? FELIKS 01.11.???? Latyczów
??? FRANCISZEK 04.11.???? Latyczów
??? JAN 25.??.???? Nowa Uszyca
ADAMCZUK JAN 1803 01.08.1873 Czarny Ostrów
ADAMCZYK FELIKS 1920 Korzec
ADAMOV OLDŽICH Zasław
ADAMOV VACLAV Zasław
ADAMOVA ANNA Zasław
ADAMOVA BOŽENA Zasław
ADAMOVA HELENA Zasław
ADAMOVA MARIA Zasław
ADAMOWICZ DOMINIKA 1826 01.02.1906 Chmielnicki
ADAMOWSKA KONSTANCYA Berszadź
ADAMOWSKI MIECZYSŁAW 29.04.1895 Berszadź
AHANOWICZ JOANNA 1808 16.03.1867 Nowa Uszyca
AKSIENIEWICZ HONORATA 1841 25.03.1894 Brahiłów
ALBRECHT BOHDAN 08.02.1903 22.02.1903 Żytomierz
ALBRECHT FRANTIŠKA 25.07.1839 15.04.1910 Żytomierz
ALBRECHT JOSEF 03.10.1832 30.09.1911 Żytomierz
ALBRECHT MARIE 13.02.1904 25.06.1904 Żytomierz
ALEKSANDROWSKA BARBARA 1791 20.12.1859 Żytomierz
AMBROŻY ADAM 1920 Korzec
AMORETTY SOPHIE 31.03.1894 Niemirów
ANDRON CYRYL 09.05.1887 04.09.1950 Żytomierz
ANDRZEJEWSKA IRENA 1909 1952 Machnówka
ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER 1883 1944 Machnówka
ANDRZEJEWSKI FRANCISZEK 08.11.1878 Niemirów
ANDZELEWICZ TEOFIL 14.11.1832 08.10.1906 Żytomierz
ANKUDOWICZ JERZY 1846 22.03.1898 Żmerynka
ANRZEJEWSKI MIECZYSŁAW 18.01.1952 09.01.1958 Brahiłów
ANUSEWICZ KAZIMIERZ 20.03.1878 Niemirów
ARATOWSKA HELENA 1831 02.12.1909 Żytomierz
ARATOWSKA JÓZEFA 1803 31.12.1893 Żytomierz
ARCINOWSKA EMILIA 1842 1918 Berdyczów
ARCINOWSKA JÓZEFA 1885 1944 Berdyczów
ARCINOWSKI MICHAŁ 1879 24.06.1925 Berdyczów
ARCINOWSKI TOMASZ 1839 1915 Berdyczów
ARGIROWA ELEONORA Latyczów
BĄCZEK STANISŁAW 1920 Latyczów
BACZYŃSKA MARIA Zińkowce
BACZYŃSKI JAKUB 1740 11.05.1800 Latyczów
BACZYŃSKI STANISŁAW 1852 1898 Brahiłów
BĄDARZEWSKA EMILIA 23.04.1852 04.04.1879 Tarasowka
BAJKOWSKA MARIA 1815 12.06.1905 Żytomierz
BAKOŃSKA JÓZEFA 1873 21.10.1902 Gniewań
BALICKI FELIKS 1855 17.09.1899 Jampol
BALICKI IZYDOR 26.07.1895 Jampol
BANCZEWSKI CEZARY 14.05.1922 Niemirów
BANDROWSKA ANNA 1806 18.04.1877 Zasław
BANDROWSKI ????? 18.??.1877 Zasław
BAŃKA WŁADYSŁAW 1920 Latyczów
BARABASZ ANDRZEJ 1841 04.10.1902 Czarny Ostrów
BARANOWSKA AURELIA 1859 12.09.1907 Mohylow Podolski
BARANOWSKA DOMICELA 1825 24.08.1900 Żytomierz
BARANOWSKA JÓZEFA 1860 18.09.1871 Zasław
BARANOWSKA JULIA 1864 25.01.1895 Żytomierz
BARANOWSKI ANTONI 1857 01.01.1913 Mohylow Podolski
BARANOWSKI FELIKS 1864 05.09.1871 Zasław
BARANOWSKI JAN 1809 06.11.1873 Zasław
BARANOWSKI PIOTR 1846 28.04.1908 Żytomierz
BARAŃSKI KAŹMIERZ 1855 19.06.1899 Berszadź
BARSZCZ WŁADYSŁAW 1920 Korzec
BARSZCZEWSKI IGNACY 1852 08.02.1908 Pików
BARTKOWIAK KATARZYNA 1910 1993 Żytomierz
BARTKOWIAK MIECZYSŁAW 1904 1970 Żytomierz
BASZYŃSKA PAWLINA 1832 19.11.1891 Zasław
BASZYŃSKI DOMINIK 1932 10.12.1953 Berdyczów
BASZYŃSKI LEON 1929 25.03.1951 Berdyczów
BATORSKI TADEUSZ 1857 10.01.1888 Żwaniec
BAWARSKI WINCENTY 1889 Janów
BAYER ANNA 1800 20.02.1876 Sławuta
BECKER PELAGIA 22.10.1897 Fastów
BEDNAROWSKA APOLONIA 1786 01.03.1871 Żwaniec
BEDNARZ JÓZEF 1905 06.10.1962 Aleksandrówka
BEDNARZ MICHALINA 1910 16.05.1976 Aleksandrówka
BENTKOWSKICH RODZINA 22.08.1801 Pików
BEREZOWSKA LUCYIA 13.12.1842 03.04.1909 Niemirów
BEREZOWSKA TERESA 1861 1907 Janów
BEREZOWSKI WIKTOR Niemirów
BERNACKA PETRONELA 16.06.1916 18.12.2001 Murafa
BERNALOWICZ EDMUND 1841 29.04.1893 Berdyczów
BESPIATIUK MARCJAN 1875 15.04.1905 Felsztyn
BESSER WIKTOR 24.03.1825 15.04.1890 Bracław
BEYZYM ALEKSANDRYNA 07.01.1894 Zasław stary cmentarz
BIAŁACZEWSKA HELENA 1809 03.03.1854 Sławuta
BIAŁACZEWSKA LUDWIKA 1840 18.02.1870 Sławuta
BIAŁACZEWSKI GUSTAW 1853 10.08.1854 Sławuta
BIAŁKOWSKI BOLESŁAW 1837 04.07.1899 Mołczany
BIAŁOKUR MIKOŁAJ 1786 07.12.1830 Sławuta
BIAŁOKUROWA MARCJANNA 1755 22.02.1839 Sławuta
BIAŁOKUROWA OLIMPIA 1879 1965 Sławuta
BIERNACKA KATARZYNA 1887 Szargorod
BIERNACKI TEOFIL 02.12.1800 29.11.1874 Szargorod
BIESIADOWSKI JANUSZ 1695 1792 Maków
BIETKOWSKA FRANCISZKA 1818 22.09.1868 Latyczów
BIETKOWSKA MARCELINA 1858 08.04.1875 Latyczów
BIETKOWSKA OKTAWIA 1837 16.04.1865 Mołczany
BIETKOWSKI MARCELI 1799 11.07.1882 Latyczów
BIETKOWSKI WINCENTY 1832 12.06.1912 Latyczów
BILIŃSKI MIŁOSZ 30.06.1904 27.08.1907 Gniewań
BITNER MAGDALENA 1833 18.06.1907 Janów
BOBRIWSKA MARIA Koziatyn
BOBROWNICKI CYPRIAN 1892 08.01.1950 Żytomierz
BOCIANOWSKI Zińkowce
BOCZKOWSKA MICHALINA Żytomierz
BOGUNIEWSKA MARIA 1819 23.04.1899 Latyczów
BOGUSZ FILIP 1792 25.10.1880 Zamiechów
BOHDANOWICZ KAZIMIERZ 02.08.1845 08.04.1916 Żytomierz
BOJAKOWSKA LORETA 1815 08.01.1868 Berdyczów
BOJARSKI FELIKS Zińkowce
BOJKO-JASIŃSKA ANNA 26.07.1922 17.08.1997 Bar
BOLDOWSKI WINCENTY 1920 Latyczów
BOMK STANISŁAW WOJCIECHOW 18.05.1926 Brahiłów
BOMK STANISŁAWA 18.01.1927 08.12.1985 Brahiłów
BONIAKIEWICZ JULIA 1847 06.11.1904 Żytomierz
BONIECKI ADAM 08.12.1904 26.09.1905 Bracław
BONIUSZKO BOLESŁAW 1833 04.10.1902 Żytomierz
BONIUSZKOWA JÓZEFA 1846 14.04.1914 Żytomierz
BOREC TRYFON 1885 1935 Tarasowka
BOREWICZ JÓZEF 1840 22.06.1895 Żytomierz
BOREYKO ROMAN 03.06.1887 Żytomierz
BORÓCKA APOLONIA 18.04.1861 21.04.1907 Żytomierz
BOROWIECKI STANISŁAW 1861 30.06.1900 Żytomierz
BOROWSKI STANISŁAW 1921 1961 Kalinowka
BOROWSKI WINCENTY 1896 1959 Żytomierz
BORTKIEWICZ JÓZEF 1832 28.11.1901 Żytomierz
BOTTO Żmerynka
BOUDA MARIA 1856 06.08.1906 Snitków
BOUDA MARIA 1873 21.01.1880 Snitków
BOURGEOJS PIERRE FRANCOJS LOUJS PROSPER 17.02.1839 21.03.1856 Sławuta
BOŻAWOLA ROMANOWSKI ADOLF 1829 13.06.1879 Sławuta
BOŻAWOLA ROMANOWSKI LEON 13.10.188? Sławuta
BOŻKIEWICZ JULIA 1824 18.01.1904 Żytomierz
BRANDT ELŻBIETA 19.11.1846 30.10.1916 Fastów
BRANDT FRYDERYK 1915 Fastów
BRANDT FRYDERYK 1916 Fastów
BRATYŃSKI MICHAŁ 1804 06.02.1869 Sławuta
BRAUFMAN MENASZ 1920 Korzec
BRESSEL MICHAŁ 1919 Żytomierz
BRESTOWSKA EMILIA 1884 1973 Żmerynka
BRESTOWSKIJ MARCELIJ 1880 01.01.1958 Żmerynka
BRINKENHOFF JERZY Korzec
BROCHOCKI ANASTAZY 1836 Berdyczów
BRÓDKA JAN 1920 Korzec
BRODOWSKA OKTAWIA 1827 21.03.1867 Szargorod
BRONICKA ROZALIA przed 1853 Snitków
BRONICKI STANISŁAW przed 1853 Snitków
BROSZKIEWICZ KAMILLA 22.12.1909 Niemirów
BRUCHNALSKA ANTONINA Gniewań
BRYNK LUDWIK BARTŁOMIEJ 1805 07(19).09.1874 Żytomierz
BRZOZOWSKA JÓZEFA 13.03.1837 23.06.1910 Międzybóż
BRZOZOWSKA XAWERA 28.12.1871 Mołczany
BRZOZOWSKI ROMUALD 1845 05.02.1899 Bar
BUCZYŃSKI AFANASI 17.12.1923 09.09.1972 Chmielnik
BUCZYŃSKI FOKA 1895 1961 Chmielnik
BUDERASKI ZYGMUNT 22.10.1895 Niemirów
BUDZINSKI IGNACY 1819 29.11.1870 Brahiłów
BUJAKOWSKA TEKLA Sławuta
BUKOJEMSKI JÓZEF 1821 1885 Sławuta
BUKOWIŃSKA JADWIGA 06.04.1885 17.09.1919 Chmielnicki
BUOLA ARTUR 1920 Korzec
BURCZAK-ABRAMOWICZ CEZARYNA 1840 10.10.1894 Żytomierz
BURCZAK-ABRAMOWICZ JAN EDWARD 1824 25.10.1896 Żytomierz
BURCZAK-ABRAMOWICZ SEWERYN 1812 26.08.1885 Pohrebyszcze
BUSZYŃSKI MICHAŁ 1858 10.09.1909 Gniewań
BUTCZ JAN 14.03.1894 Woronowica
BUTCZ WŁADYSŁAW 23.05.1893 Woronowica
BUTRYM EDWARD 1920 Korzec
BUZELA JAN 1832 12.07.1911 Chmielnicki
BYDŁOWSKA EWA 01.12.1875 28.11.1888 Żytomierz
BYDŁOWSKI BOLESŁAW 16.07.1862 14.02.1883 Żytomierz
BYKOWSKA TEODOZJA 1809 31.01.1875 Żytomierz
BYLCZYŃSKI BOLESŁAW 1868 25.01.1918 Kijów Cmentarz Zwierzyniecki
BYSTRZYJEWSKA MARIA Koziatyn
BYSTRZYJEWSKI KALIKST 1904 Koziatyn
BŁAŻOWSKI JAN Mohylow Podolski
BŁAŻOWSKI MARIAN 1863 11.04.1888 Mohylow Podolski
CERKLEWICZ LUDWIK 1832 08.02.1912 Latyczów
CETNARSKA JULIA 1840 26.11.1910 Jampol
CETNARSKI JAN 1829 04.02.1903 Jampol
CETNERSKI WŁADYSLAW 1835 28.04.1875 Mohylow Podolski
CĘTOWSKI WACŁAW 1920 Korzec
CHAMIEC PELAGIA 1822 1900 Żytomierz
CHAMIEC WANDA 1877 15.09.1894 Żytomierz
CHARZEWSKI MICHAŁ 11.04.1880 Żytomierz
CHIBOWSKA NATALIA 1866 17.08.1899 Sławuta
CHLEBOWSKA MARYANNA 1771 26.10.1835 Latyczów
CHMIELEWSKA BRONISŁAWA 1872 25.03.1902 Janów
CHMIELEWSKA MARIANNA 1836 01.01.1916 Żytomierz
CHMIELEWSKI LUDAN 29.07.1899 12.02.1903 Żytomierz
CHODKIEWICZ Niemirów
CHODKIEWICZ LEON 03.01.1849 14.06.1903 Samhorodek
CHODKOWSKA REGINA 1754 02.02.1852 Sławuta
CHODOROWSKA MARYA 1813 07.02.1880 Czarny Ostrów
CHODOROWSKI TOMASZ 1868 29.01.1895 Zasław stary cmentarz
CHOISEUL DE GOFFIER ALEXANDRE 1802 23.02.1872 Peczara
CHOISEUL DE GUOFFIER HELENA AMELIA 1807 05.01.1886 Peczara
CHOJECKA REGINA 1807 17.05.1884 Didowszczyzna
CHOJECKI BOLESŁAW 14.12.1830 01.12.1904 Didowszczyzna
CHOJECKI EWARYST 1827 23.10.1882 Didowszczyzna
CHOJECKI JAN 1838 08.08.1893 Jampol
CHOJNACKA KATERZYNA 1856 1959 Berdyczów
CHOLEWIŃSKA KORNELIA 1799 15.01.1864 Latyczów
CHOMAŃKOWSKI JAN 1868 23.01.1911 Jampol
CHOMICKI ANTONI 1909 13.05.1993 Murafa
CHOMICZ FELIKSA 05.05.1897 03.03.1952 Żytomierz
CHOROKOWSKI PIOTR 1866 05.04.1918 Żytomierz
CHOROMAŃSKI LEONARD 1891 18.08.1910 Żytomierz
CHŁOST KAZIMIERZ 1920 Latyczów
CICHOCKI ANTONI 1880 1960 Czarny Ostrów
CICHOŃSKA KLARA 30.??.???? Zasław stary cmentarz
CICHOŃSKI MARCIN 11.11.1750 02.04.1831 Zasław stary cmentarz
CIECHOCIŃSKI EMIL 1920 Korzec
CIECHOCIŃSKI JAN 1920 Korzec
CIECHOMSKI ANDRZEJ 1920 Korzec
CIELIŃSKA WIKTORIA M. 1891 21.07.1963 Berdyczów
CINIEWSKA HELENA 1905 1923 Brahiłów
CIOŁKA STANISŁAW 1920 Korzec
CISEK JAN 1920 Korzec
CYBULSKA JNUSIA 1906 20.12.1908 Brahiłów
CYBULSKI ANTONI 1879 1942 Żytomierz
CYMERSKI WŁADYSŁAW 1858 13.10.1908 Żytomierz
CYRYNA NESTOR 1823 19.01.1883 Latyczów
CYWIŃSKA MELANIA 01.11.1830 25.10.1896 Żytomierz
CZAJKOWSKA CECYLIA Pików
CZAJKOWSKA WANDA 03.05.1917 25.10.2001 Żmerynka
CZAJKOWSKA ZOFIA Fastów
CZAJKOWSKI ANTONI Pików
CZAJKOWSKI KAZIMIERZ 06.??.1907 Fastów
CZAJKOWSKI ZYGMUNT 25.09.1900 25.06.1901 Gniewań
CZAPLIŃSKI JAKUB 17.04.1885 Niemirów
CZARKOWSKI MARCELLI 1838 20.11.1899 Sławuta
CZARNECKA MARCELINA 1858 13.06.1907 Żytomierz
CZARNECKI FELIKS 1861 24.03.1920 Żytomierz
CZARNECKI JAN 1853 30.01.1907 Żytomierz
CZARNIECKA KAROLINA 1873 14.06.1949 Chmielnicki
CZARNIECKI ADOLF 1912 24.10.1947 Chmielnicki
CZARNOCKI NARCYZ 1803 1885 Żytomierz
CZARNOWSKI CEZARY 1809 24.07.1840 Snitków
CZARNOWSKI LUDWIK 10.02.1844 Snitków
CZECHOWSKA FRANCISZKA Zasław
CZECHOWSKA PAULINA 1814 09.02.1894 Żytomierz
CZECHOWSKI BRONISŁAW 1865 15.06.1884 Żytomierz
CZECHOWSKI EDMUND 1888 10.04.1889 Żytomierz
CZECHOWSKI PAWEŁ 1827 26.02.1912 Zasław
CZEHIRA ANNA Felsztyn
CZERMIŃSKI WALENTY 27.10.1873 Żytomierz
CZERNIAKOWSKI JERZY Zasław stary cmentarz
CZERNIAKOWSKI MIKOŁAJ 09.09.1881 17.10.1894 Zasław stary cmentarz
CZERNIAWSKA HELENA 1905 24.05.1906 Żmerynka
CZERNIAWSKI WŁADYSŁAW 1808 23.06.1875 Sławuta
CZERNICHOWSKA JÓZEFA 1806 28.05.1895 Żytomierz
CZERSKI KAZIMIERZ 1871 23.07.1898 Gniewań
CZERWIŃSKA MARIA 1871 22.10.1898 Bracław
CZERWIŃSKA WINCENTYNA 22.06.1910 23.09.1981 Machnówka
CZOŁHAŃSKI ANTONI 1810 14.11.1866 Korzec
CZUWASZ BRUNO ZYGMUNT 1873 26.09.1900 Felsztyn
CZUWASZ [...]EMILDA 1877 1882 Felsztyn
CZUŁAJEWSKA FRANCISZKA 1822 22.04.1904 Czarny Ostrów
CZWALINSKA NATALIA 1850 04.10.1898 Berszadź
C[...]LACKI JAN 1820 07.09.1867 Nowa Uszyca
DĄBROWSKA AMELIA 1870 08.03.1892 Berdyczów
DĄBROWSKA HONORATA 1803 10.07.1868 Samhorodek
DĄBROWSKA MALWINA 1831 22.04.1875 Żytomierz
DĄBROWSKA WANDA 1866 1895 Szargorod
DĄBROWSKI ALEKSY 1824 02.12.1894 Samhorodek
DĄBROWSKI JORDAN 1854 01.07.1913 Żytomierz
DĄBROWSKI WINCENTY 1815 26.08.1882 Żytomierz
DADZIBÓG KAMIEŃSKI STANISŁAW 11.03.1829 19.03.1905 Żytomierz
DANIŁOWSKI M. 08.05.1937 Żytomierz
DASZKIEWICZ KUNDZICZ LEON 26.06.1900 26.09.1901 Żytomierz
DASZKIEWICZ-KUNDZICZ STANISŁAW 1875 21.02.1901 Żytomierz
DEKAŃSKI JÓZEF 1840 14.12.1893 Machnówka
DELIKOWSKI JUSTYN 1838 10.01.1918 Zasław stary cmentarz
DELILLE KAROLINA 1812 27.04.1899 Żytomierz
DEMECKA ANNA 1870 28.10.1940 Chmielnicki
DEMECKI ANTONI 1874 01.11.1906 Chmielnicki
DEMECKI IGNACY 1924 21.09.1952 Chmielnicki
DEMECKI JÓZEF 1859 17.04.1905 Chmielnicki
DERĘPA AGNIESZKA Felsztyn
DE[...] MAREK 1831 18.[...].1900 Zamiechów
DIDKOWSKA FEODORA Peczara
DIDKOWSKI ANTONI 25.05.1848 20.09.1908 Żmerynka
DMOCHOWSKI JAN 1837 30.01.1887 Bracław
DMOCHOWSKI MICHAŁ Bracław
DOBROWOLSKA HONORATA 1859 09.01.1914 Czarny Ostrów
DOBROWOLSKA KAMILLA 1830 07.07.1904 Sławuta
DOBROWOLSKA MARYA 05.03.1847 27.05.1900 Mohylow Podolski
DOBROWOLSKA PAULINA 1818 1887 Szargorod
DOBROWOLSKA WALERYA 14.12.1889 Niemirów
DOBROWOLSKI IGNACY 1858 02.01.1914 Czarny Ostrów
DOBROWOLSKI IWAN 11.05.1906 10.03.1967 Międzybóż
DOBROWOLSKI KAZIMIERZ 1802 1888 Szargorod
DOBROWOLSKI LEONARD 11.09.1879 Zasław stary cmentarz
DOBROWOLSKI LUDWIK 19.08.1879 28.11.1904 Mohylow Podolski
DOBROWOLSKI MICHAŁ 1820 02.09.1903 Mohylow Podolski
DOBROWOLSKI TOMASZ 1789 30.11.1866 Mohylow Podolski
DOBRUCKA MARIA 1848 19.06.1895 Szargorod
DOBRUCKI WALERY 1832 18.12.1899 Szargorod
DOBRZAŃSKA KAMILA 1829 05.12.1875 Latyczów
DOBRZAŃSKA ROZYNA 1854 13.12.1875 Latyczów
DOBRZAŃSKI LONGIN 1844 12.01.1904 Pików
DOBSZEWICZ TOMASZ 1808 1881 Żytomierz
DOJECKA ANNA 1842 1920 Samhorodek
DOKOWSKA JADWIGA 18.10.1885 Brahiłów
DOLANOWSKA ANIELA 1796 06.11.1870 Zasław stary cmentarz
DOMAŃSKA APOLONIA 1884 1961 Chmielnicki
DOROCZYŃSKA ANELIA 1911 1961 Żmerynka
DOROCZYŃSKA MARIA 1879 1951 Żmerynka
DOROCZYŃSKI ZYGMUNT 1911 1987 Żmerynka
DOWHALSKA EMILIJA 1875 1900 Brahiłów
DOWIAKOWSKI STANISŁAW 1845 20.11.1887 Czarny Ostrów
DOŁĘGA BERNATOWICZ KONSTANTY 18.01.1803 20.07.1866 Pików
DRABOWICZ-SŁAWEŃSKI WALERY 1851 07.03.1907 Latyczów
DRELIŃSKI ANTONI 08.02.1920 Machnówka
DROBOWICZ ANELA 1893 1963 Machnówka
DROBOWICZ JADWIGA 1921 1940 Machnówka
DRODOWICZ NIKODEM 1832 1892 Żytomierz
DROGOSZEWSKA ANTONINA 1843 09.10.1913 Żytomierz
DROGOSZEWSKI KAZIMIERZ 1905 28.11.1914 Żytomierz
DROGOSZEWSKI TADEUSZ 29.09.1910 Żytomierz
DROHOMIRECKA MARIA 1828 28.08.1888 Machnówka
DROHOMIRECKA MARIA 1853 29.05.1873 Żytomierz
DROHOMIRECKI ADAM 1811 08.01.1882 Żytomierz
DROHOMIRECKI FRANCISZEK 1859 21.11.1918 Brahiłów
DROHOMIRECKI JAN 1891 21.12.1918 Brahiłów
DROZDOWSKA ANIELA 12.06.1910 Latyczów
DROZDOWSKA ZOFIA 11.04.1899 Żytomierz
DROZDOWSKI JÓZEF 1920 Korzec
DRYKAŁOWICZE Żytomierz
DRZEWIECKA LUKRECJA 1760 29.11.1825 Korzec
DRZEWIECKI ADAM 04.12.1827 22.08.1872 Zasław stary cmentarz
DRZEWIECKI IGNACY 1776 29.03.1845 Korzec
DU-HAMEL JULIA 02.12.1812 01.08.1891 Mołczany
DU-HAMEL OLEKSANDR 26.01.1801 28.05.1880 Mołczany
DUBISKA KALIKSTA 1855 25.10.1881 Pików
DUBOWIECKI ADOLF 1813 11.10.1888 Żytomierz
DUBRAWSKA ANTONINA 29.07.1886 29.06.1975 Żytomierz
DUBRAWSKA MICHALINA 10.07.1910 17.03.1993 Żytomierz
DUBRAWSKI MIKOŁAJ 12.04.1912 17.02.1947 Żytomierz
DUBROWLAŃSKI STANISŁAW 1847 02.11.1875 Żytomierz
DUCHÀČKOVA ANIČKA 28.04.1902 19.05.1902 Sławuta
DUCHAČKOVA ANNA 29.05.1836 10.02.1906 Berdyczów
DUCHÀČKOVA FRANTIŠKA 11.03.1880 22.05.1902 Sławuta
DUDZIŃSKI IGNACY KAROL 1861 02.07.1895 Murafa
DULEWICZ KLEMENS 1779 1850 Sławuta
DUMAŃSKI BŁAŻEJ Chmielnicki
DUNIN-GOJŻEWSKA EMILIA 1831 19.11.1896 Sławuta
DURACZ JANINA 20.09.1920 Nowa Uszyca
DURZYCKA KAROLINA 04.11.1836 08.11.1911 Woronowica
DWORZAŃSKA 1821 1889 Korzec
DWORZAŃSKA URSZULA 1833 13.09.1903 Żytomierz
DWORZECKA ANNA 27.09.1911 Niemirów
DYAKOWSKA ANIELA 1814 07.04.1881 Latyczów
DYAKOWSKA FAUSTYNA 1819 03.03.1902 Latyczów
DYAKOWSKA HELENA 1891 18.08.1898 Samhorodek
DYAKOWSKI ELIASZ 1805 06.02.1872 Samhorodek
DYNOWSKA JÓZEFA 1806 23.12.1890 Berdyczów
DYNOWSKI KONRAD 1837 1905 Berdyczów
DYNOWSKI WACŁAW 1864 07.08.1881 Berdyczów
DZIAŁYŃSKA LUDWIKA 1856 08.02.1903 Żytomierz
DZICZKOWSKA ANIELA 13.01.1838 Sławuta
DZIEKOŃSKA ANNA 1765 15.01.1829 Murafa
DZIEKOŃSKI Józef 19.08.1810 Murafa
DZIEWANOWSKI WACŁAW 15.02.1915 Niemirów
DZIEWICKI ADAM 24.12.1824 13.03.1901 Gniewań
DZIUBIŃSKI LEON 1813 27.05.1876 Sławuta
DŁUGOBORSKI JÓZEF 1822 20.02.1886 Mołczany
EDWARDS VICTOR LAWRENCE 1880 21.08.1917 Chmielnicki
ELKNER MARIA 1826 09.07.1873 Szargorod
ELKNEROWA JADWIGA 1858 20.10.1900 Szargorod
FABRYCY LUCJAN Szargorod
FARENSBACH FASZOWICZ WINCENTY 1848 30.08.1912 Żytomierz
FEDUKOWICZ ANDRZEJ 1875 05.03.1925 Żytomierz
FERHARDT HENRYK 1887 Niemirów
FERHARDT ZENON 13.05.1888 Niemirów
FERHARTD ALEKSANDER 1834 08.05.1882 Niemirów
FESIUK JADWIGA 1901 12.03.1921 Żytomierz
FIEDOROWICZ JUSTYNA 1829 15.03.1899 Żytomierz
FILIPOWSKI FRANCISZEK 29.01.1831 27.09.1913 Żytomierz
FITOWSKI MACIEJ 1846 06.01.1909 Żytomierz
FITOWSKI PIOTR 16.06.1879 20.05.1913 Żytomierz
FLASZCZYŃSKI ZYGMUNT 1920 Latyczów
FLORKOWSKA JÓZEFA 1817 27.10.1877 Sławuta
FLORKOWSKI JÓZEF 21.??.1817 Latyczów
FORKIEWICZ ANTONINA 1847 09.07.1918 Żytomierz
FORSTER EWELINA 22.01.1854 26.06.1883 Żytomierz
FORSTER EWELINA 18.12.1843 26.02.1876 Żytomierz
FRANKOWSKA JÓZEFA 1839 11.05.1884 Machnówka
FREUDE ADOLF 04.07.1882 Berdyczów
FULIANOWSKI MIKOŁAJ 1784 11.10.1832 Sławuta
GAGATEK PIOTR 1920 Korzec
GAJ JADWIGA 14.07.1934 10.01.2010 Kalinowka
GAJEWSKA KAMILLA 1821 02.12.1875 Żwaniec
GAJEWSKI SEWERYN 1818 21.01.1874 Żwaniec
GALLI EDWARD MARIAN 1815 02.04.1893 Żytomierz
GALLI MIKOŁAJ 1793 26.08.1880 Żytomierz
GALLI TERESA 1827 05.10.1895 Żytomierz
GAWKOWSKI KAZIMIERZ 1920 Korzec
GAWROŃSKA ZOFJA 12.05.1839 20.06.1908 Mohylow Podolski
GAWŁOWSKA FRANCISZKA 1843 07.10.1908 Pików
GAWŁOWSKA HELENA 1860 23.10.1883 Pików
GAWŁOWSKI EDWARD 20.02.1911 23.01.1912 Żmerynka
GAWŁOWSKI MIKOŁAJ 1834 09.02.1909 Pików
GAYER FRANCISZEK 1920 Latyczów
GAŁECKI ALEKSANDER 1829 30.01.1872 Sławuta
GERASIMOWICZ ALEKSANDRA 1889 12.08.1929 Żmerynka
GERLECKA ZOFJA 1872 16.11.1897 Brahiłów
GILEWICZ ADELA 1831 22.07.1883 Niemirów
GILEWICZ CELESTYN 1823 29.01.1893 Żytomierz
GILEWICZ HELENA 1866 03.12.1893 Chmielnicki
GILEWICZ HONORATA 29.05.1852 Żytomierz
GILEWICZ JULIAN 1863 10.09.1917 Gniewań
GILEWICZ TEODOR 1796 04.04.1861 Żytomierz
GILEWICZ TYTUS 04.01.1828 20.04.1894 Niemirów
GILEWICZ WŁADYSŁAWA 1832 21.10.1909 Chmielnicki
GIMBUTT BRONISŁAW 1860 09.11.1907 Żytomierz
GIŻYCKI ANTONI Bracław
GIŻYCKI ZYGMUNT 1851 07.07.1903 Bracław
GLIWIŃSKI TEODOR 1849 22.05.1905 Fastów
GNATOWSKA LEOPOLDA 1812 08.12.1897 Szargorod
GODLEWSKA ANTONINA 1890 14.05.1912 Koziatyn
GODLEWSKA MICHALINA 1866 11.10.1892 Mohylow Podolski
GODLEWSKI ANDRZEJ 1880 08.12.1911 Żytomierz
GODLEWSKI MICHAŁ 1845 02.01.1905 Żytomierz
GODLEWSKI ŁUKASZ 1892 11.07.1906 Żytomierz
GOFFARD D'HIPPOLYTE 02.04.1829 17.01.1876 Mołczany
GONTARZ HELENA 03.11.1881 06.08.1948 Żytomierz
GONTARZ KAZIMIERA 30.09.1909 12.05.1948 Żytomierz
GONTARZ STANISŁAW 08.05.1869 30.10.1945 Żytomierz
GONTARZ WŁADYSŁAWA 18.01.1911 19.06.1932 Żytomierz
GORECKA MATYLDA 1821 03.03.1878 Zasław
GORECKI ANTONI 1807 01.03.1889 Zasław
GÓRECKI BAZYLI Berdyczów
GORECKI MAKSYMILIAN 24.06.1834 13.01.1907 Zasław
GÓRNICKA JÓZEFA 1891 30.11.1907 Żytomierz
GÓRNICKI ANTONI ??.08.1900 11.07.1958 Chmielnicki
GÓRNICKI LUDWIK 1860 03.04.1916 Żytomierz
GÓRSKA ROZALIA 1834 22.03.1900 Żytomierz
GÓRSKA ZUZANNA 1826 27.04.1876 Jampol
GÓRSKI BOLESŁAW 1809 15.04.1894 Jampol
GÓRSKI MARYAN 1865 11.04.1892 Jampol
GÓRSKI SEWERYN 1813 26.04.1863 Jampol
GÓRSKI WINCENTY 1853 18.11.1908 Woronowica
GORZELANNA JADWIGA 1892 1966 Żmerynka
GORZELANNY MICHAŁ 1890 1947 Żmerynka
GORZELNICKI TOMASZ 1839 27.04.1899 Samhorodek
GORŁOWA FRANCISZKA 1836 26.03.1910 Żytomierz
GOŚNIAK WŁADYSŁAW 1920 Korzec
GRABOWSKI JAN 1883 01.04.1951 Felsztyn
GRANOWSKA AGNIESZKA 1775 22.10.1838 Zasław stary cmentarz
GREYC AGNIESZKA 1782 02.03.1867 Nowa Uszyca
Grób rodziny Siengielewiczów Brahiłów
GROCHOLSKA ANNA 01.01.1833 22.04.1899 Bracław
GROCHOWSKI WINCENTY ANTONI 1845 19.09.1911 Zasław stary cmentarz
GRODECKI WIKTOR 1857 11.11.1902 Brahiłów
GROMADECKA HELENA 1887 06.04.1904 Żytomierz
GROMADECKI MIECZYSŁAW 30.09.1924 Żytomierz
GROMADZKA WIKTORIA 1804 04.01.1900 Żytomierz
GROMADZKI ANTONI 30.07.1926 Żytomierz
GROMADZKI KAROL 1833 17.11.1906 Żytomierz
GROMNACKA BRONISŁAWA 1905 12.03.1927 Żytomierz
GROSICKA MARIA 1866 16.10.1888 Szargorod
GROSS EMILIA KATARZYNA 23.01.1873 Żytomierz
GRUDZICKI ANTONI 1834 01.05.1885 Brahiłów
GRUDZIŃSKI LUCJAN 1831 03.01.1900 Latyczów
GRUDZIŃSKI ROMAN 15.08.1885 08.04.1908 Sławuta
GRUSZECKI LEONARD 1832 06.02.1883 Żytomierz
GRZYWACZ FILIP 1920 Korzec
GUDEBSKI BRONISŁAW 05.02.1907 29.10.1961 Krasiłów
GUDŹ MARIA 1867 23.12.1898 Pików
GUINOTTE JEAN HENRI ERNEST 25.12.1837 16(28).03.1878 Sławuta
GÜRSCHING ANNA 1821 23.02.1886 Pików
GUTKOWSKI MIKOŁAJ 27.04.1920 Brahiłów
GŁĘBOCKA ANTONINA 03.12.1893 Żytomierz
GŁOSKOWSKI MICHAŁ 1782 09.03.1854 Czarny Ostrów
GŁOWACKA BARBARA 04.12.1813 09.04.1891 Niemirów
GŁOWACKA ELEONORA 1791 06.06.1857 Brahiłów
GŁOWACKA GERTRUDA 02.10.1861 Brahiłów
GŁOWACKI BALTAZAR 1831 19.06.1886 Brahiłów
GŁOWACKI KAROL 1768 02.01.1846 Brahiłów
GŁOWACKI STANISŁAW 1841 07.12.1888 Bracław
GŁOWACKI WŁADYSŁAW 1815 05.02.1871 Brahiłów
GŁUCHOWSKI OKTAWIAN 1826 05.03.1900 Żytomierz
HADZYŃSKI ADOLF 1833 1846 Zasław
HALKIEWICZ DOROTA 1823 19.04.1892 Sławuta
HALKIEWICZ JÓZEF 1813 03.05.1888 Sławuta
HANICKI ALEXY 1827 02.02.1905 Bar
HANOSZEŃSKA HELENA Szargorod
HANOSZENSKA TEKLA Szargorod
HAŁKIEWICZ KAZIMIERZ 06.06.1857 12.11.1905 Pohrebyszcze
HAŁUNKOWSKA ELEONORA 1828 20.04.1896 Żmerynka
HEBDA EDWARD 1920 Latyczów
HEJN GUSTAW 1837 26.06.1864 Żytomierz
HEJŃCZOWIE Żytomierz
HEJZEROWSKA JUSTYNA 1826 29.04.1895 Murafa
HELMANN OLGA 01.02.1929 23.11.1942 Żytomierz
HERBURT-HEYBOWICZ JÓZEF 1829 31.08.1902 Pohrebyszcze
HERNICZEK JAN 1845 28.03.1881 Żytomierz
HESSE ELSE 22.07.1869 25.05.1925 Żytomierz
HILHEN STANISŁAWA 1890 1915 Gniewań
HILLENMAJER WACŁAW Samhorodek
HILLENMEJER KAROL 08.08.1902 Samhorodek
HILLENMEJER KRYSTYNA 28.12.1904 Samhorodek
HILLENMEYER ADOLF 1876 19.01.1906 Samhorodek
HIPPMANN ALFRED 13.11.1871 16.12.1873 Szargorod
HIPPMANN EMILIA 19.06.1844 11.03.1886 Szargorod
HIPPMANN EMMA 28.03.1870 28.12.1878 Szargorod
HIPPMANN HELENA 01.11.1868 17.12.1878 Szargorod
HIPPMANN KAROL 20.07.1874 14.12.1878 Szargorod
HIPPMANN MARYA 12.11.1877 20.12.1878 Szargorod
HOFFMAN AUGUST 1849 06.09.1896 Murafa
HOFFMAN FRYDERYK 15.01.1818 14.07.1852 Sławuta
HOLM GUSTAV 18.05.1845 24.11.1880 Sławuta
HORODECKA KAMILLA 1820 04.03.1885 Szargorod
HORODECKA KATARZYNA 1849 05.02.1915 Woronowica
HORODECKA ZOFIA 1826 02.02.1888 Szargorod
HORODECKI SZCZĘSNY 12.04.1906 Niemirów
HORODYSKA WANDA 17.02.1894 05.04.1911 Jampol
HORODYSKI ALBIN 1922 19[...]6 Felsztyn
HORODYSKI TADEUSZ 1916 1955 Felsztyn
HORYSZOWSKI JÓZEF 23.05.1902 Żytomierz
HOŁOWIŃSKI ANTONI Żytomierz
Hr. de CHOISELL-GOUFFIE GABRYEL 1839 06.02.1902 Brahiłów
Hr. de HOISELL-GOUFIE KLEMENTYNA WIKTORJA 1843 27.10.1905 Brahiłów
HRUSKA BARTOLOMEJ 07.10.1854 24.08.1903 Sławuta
HRYNIEWSKA KLEMENTYNA 13.06.1864 Mołczany
HRYNIEWSKI WINCENTY 15.12.1887 Mołczany
HUBICKA ANNA 1895 03.12.1943 Chmielnicki
HUBICKI MIKOŁAJ 1887 03.12.1943 Chmielnicki
HULANICKA FELICJA 1821 10.06.1886 Żytomierz
HULEWICZ FRANC 10.12.1913 23.07.1959 Berdyczów
HUMIŃSKA JANINA 26.05.1911 29.12.1924 Niemirów
HUMIŃSKA MARIA 1879 26.10.1897 Gniewań
HUPCZENKO APOLONIA 1852 1908 Żwaniec
HURYNOWICZOWA ESTELLA 1849 25.07.1901 Sławuta
HUSARSKA MARIA 26.11.1884 10.03.1885 Żwaniec
HUSARSKA NEONILA 14.09.1878 31.03.1886 Żwaniec
HUSARSKA WINIA 01.03.1878 19.08.1880 Żwaniec
HUSARSKI ROMUALD 1840 05.05.1902 Żwaniec
HŁUSZKIEWICZ GRZEGORZ 1863 27.12.1886 Mohylow Podolski
HŁUSZKIEWICZ MARYJA 1822 05.03.1884 Mohylow Podolski
ILIŃSKA ANNA 1863 16.03.1897 Żytomierz
ILIŃSKA JADWIGA 1832 05.09.1895 Żytomierz
ILIŃSKA STANISŁAWA 1896 31.03.1898 Żytomierz
ILIŃSKA WANDA 1890 24.09.1895 Żytomierz
ILNICKA FRANCISZKA 1892 1982 Chmielnik
ILNICKI ANTONI 1882 1978 Chmielnik
ISKRZYCKA ANTONINA 1918 Berdyczów
ISKRZYCKA KATARZYNA 1870 1920 Berdyczów
ISKRZYCKI JAN 1863 1932 Berdyczów
IWASZKEWICZ FERDYNAND 1830 31.08.1888 Niemirów
IWASZKIEWICZ FELICJAN 1849 22.02.1867 Sławuta
IWASZKIEWICZ TEOFILA 1836 15.03.1911 Nowa Uszyca
IZDEBSKA MARIA 05.11.1883 07.03.1893 Sławuta
IZDEBSKA MICHALINA 1919 Żytomierz
IZDEBSKA TERESA 1899 14.05.1905 Żytomierz
IZDEBSKI JÓZEF 1850 1910 Latyczów
IZDEBSKI MICHAŁ 1919 Żytomierz
IZDEBSKI ROMAN 1919 Żytomierz
JABŁECKI WINCENTY FERRERYUSZ 24.03.1840 21.04.1884 Latyczów
JABŁOŃSKA MARIA 1894 1966 Zińkowce
JABŁOŃSKA ZOFIA 1820 17.11.1899 Brahiłów
JABŁONSKI KAROL 1807 08.07.1897 Brahiłów
JABŁOŃSKI KLEMENS 1821 05.05.1891 Żytomierz
JACKIEWICZ ALEKSANDR TYMOTEUSZ 1956 1967 Żmerynka
JACKIEWICZ LUDMILA ALEKSANDRA 05.06.1936 11.05.1969 Żmerynka
JACKIEWICZ TOMASZ FELIKS 27.04.1927 17.04.1986 Żmerynka
JACKOWSKA RAINA 1900 1945 Samhorodek
JACKOWSKI KALISTRAT 1892 1937 Samhorodek
JAGEŁŁOWICZ JGNACY 31.07.1808 07.09.1879 Sławuta
JAGIEŁŁOWICZ BENIGNA 1825 07.05.1891 Samhorodek
JAKÓBCZAK KAROL 02.01.1904 Murafa
JAKUBOWSKI TYTUS 05.05.1898 Żytomierz
JANCZEWSKA PETRONELA 1894 20.08.1904 Żytomierz
JANICCY Żytomierz
JANICKA HELENA 1904 13.01.1915 Żytomierz
JANICKI DIONIZY 1826 01.02.1909 Żytomierz
JANIEWSKA-JANIEWICZ SATURNINA 29.11.1846 30.01.1897 Żytomierz
JANISZEWSKA MATYLDA 1845 03.07.1897 Latyczów
JANISZEWSKI GRZEGORZ 09.05.1931 25.05.2006 Kalinowka
JANISZEWSKI HILARY 1835 21.09.1911 Fastów
JANKIEWICZ MICHAŁ 1807 29.06.1881 Chmielnicki
JANKOSKA AGNIESZKA Niemirów
JANKOSKI ALEKSANDR Niemirów
JANKOWSKA DIONIZA 1820 08.10.1905 Fastów
JANKOWSKA JULIA 11.12.1838 09.04.1907 Berszadź
JANKOWSKA MARIANNA 1798 09.07.1824 Sławuta
JANKOWSKA MATYLDA 1864 18.07.1885 Sławuta
JANKOWSKA PETRONELA 03.03.1937 Żytomierz
JANKOWSKI EUSTACHY 1822 05.10.1903 Latyczów
JANKOWSKI FRANCISZEK 1822 18.12.1892 Fastów
JANKOWSKI STANISŁAW 1920 Latyczów
JANKOWSKI WIKTOR 1885 1885 Sławuta
JANKOWSKI WŁADYSŁAW 03.04.1953 16.03.1981 Żmerynka
JANKOWSKI WŁADYSŁAW 11.12.1845 14.02.1906 Żytomierz
JANOWSKA ZOFIA 30.12.1906 Żytomierz
JANOWSKI EDWARD 1832 10.01.1907 Żytomierz
JANUSZKIEWICZ JAN 04.01.1831 30.06.1887 Sławuta
JANUSZKIEWICZOWA WALENTYNA 1840 28.02.1890 Woronowica
JAROSZYŃSKA ANTONINA 1798 21.06.1880 Żytomierz
JAROSZYŃSKA WIKTORIA 1841 1842 Peczara
JASIENSKI ERAZM Brahiłów
JASINIECKA MARYA 20.02.1884 Jampol
JASINIECKI JÓZEF 20.02.1884 Jampol
JASIŃSCY BOLESŁAW i MARJAN Bar
JASIŃSKA MARIA 1884 16.01.1961 Żytomierz
JASIŃSKA OLIMPIA 1838 10.10.1903 Janów
JASIŃSKI ALEKSANDER 1871 31.03.1905 Janów
JASIŃSKI DIONIZY 1887 1931 Żytomierz
JASIŃSKI JAN 12.12.1926 21.09.2015 Bar
JAŚKIEWICZ ANTONINA 1846 26.12.1905 Żytomierz
JASTRZĘBSKA FLORENTYNA 30.09.1878 Zasław stary cmentarz
JASTRZĘBSKA MARIA 1851 1909 Żytomierz
JASTRZĘBSKI 16.09.1876 Zasław stary cmentarz
JASTRZĘBSKI ANTONI 1869 Czarny Ostrów
JASTRZĘBSKI JÓZEF 1841 1884 Żytomierz
JAWORSKA JÓZEFA Żytomierz
JAWORSKA MARIA 1849 19.05.1926 Żytomierz
JELEC LUDWIK 19.10.1860 Czarny Ostrów
JELEC WALERIA 1816 04.12.1859 Czarny Ostrów
JENCZ TEODOR 1920 Latyczów
JENK-POPOWSKI ROBERT 1840 19.05.1911 Żytomierz
JEŁOWICKI ADAM 25.12.1852 06.02.1853 Maków
JOHANSON ALEKSANDER 1820 22.12.1888 Żytomierz
JOHANSON HELENA 10.09.1903 Żytomierz
JORDAN JÓZEF 1920 Latyczów
JÓZEFOWICZ JAN 27.05.1901 09.04.1902 Gniewań
JUCHNOWSKI PIOTR 1823 15.01.1900 Żytomierz
JURGENS JULIA 1836 04.07.1898 Pików
JURJEWICZÓWNA 17.03.1873 10.03.1874 Berszadź
JURKIEWICZ ALEKSANDER 1831 16.03.1891 Berdyczów
JURKIEWICZ JULIANNA 1810 05.07.1837 Berdyczów
JURKOWSKA MARJA 1873 08.08.1892 Niemirów
JURKOWSKI KAROL 1837 24.01.1913 Czarny Ostrów
JURKOWSKI PAWEŁ 1825 09.03.1894 Sławuta
JWASZKIEWICZ SEWERYN 05.06.1889 Niemirów
KACZMARCZYK JAN 1920 Latyczów
KACZOROWSKI WALERJAN 1817 30.12.1900 Pików
KACZYŃSKA HALINA 12.12.1923 07.02.2004 Żytomierz
KAIMOWSKA MARYA 06.12.1838 22.02.1904 Czarny Ostrów
KAJSER KAROL 1836 03.05.1908 Żytomierz
KALEŃSKA AGNIESZKA 1850 19.??.1920 Żytomierz
KALEŃSKI FRANCISZEK Żytomierz
KALEŃSKI GWIDON Żytomierz
KALEŃSKI KAROL Żytomierz
KALEŃSKI KLEMENS 1835 13.11.1919 Żytomierz
KALINOWSKI APOLON 1835 16.08.1899 Mohylow Podolski
KALITOWICZ ANTONINA 1831 30.10.1907 Żytomierz
KALITOWICZ SYLWESTER 1800 27.05.1837 Żytomierz
KALITYŃSKA SALOMEA 17.11.1834 08.09.1909 Machnówka
KAMENYSZ MARYA 15.03.1894 Niemirów
KAMIENSKA ZOFIA 1889 16.12.1907 Niemirów
KAMIŃSKA JADWIGA 1868 04.01.1897 Pików
KANIESKA ROZALIJA Brahiłów
KAPLIŃSKI WALERIAN 1819 13.02.1881 Berdyczów
KARPIŃSKA JÓZEFA 1834 19.04.1880 Sławuta
KARPIUKOWA MARJA 1850 22.10.1912 Żmerynka
KARPOWICZ MARIA Żytomierz
KARPOWICZ STANISŁAW Żytomierz
KASPRZYŃSKA MARIA 1869 26.08.1921 Żytomierz
KATULSKI EMANUEL Kijów Cmentarz Zwierzyniecki
KAZANIECKI ADOLF 1900 01.05.1961 Żytomierz
KAZIMIERSKI EUSTACHY 15.03.1819 22.03.1863 Berdyczów
KAZIMIRCZAK ANTONI 1847 22.10.1912 Żmerynka
KAZIMIRCZUK STANISŁAWA 1895 05.06.1913 Janów
KAZIMIRSKA PAULINA 1851 28.12.1902 Żytomierz
KAZMIRCZUK LUDMILA 1922 Żmerynka
KELEWICZ MAGDALENA 1862 1914 Sławuta
KĘTRZYŃSKI TEOFIL 1920 Latyczów
KIERNICKA EWA 21.07.1912 Żmerynka
KIERSNOWSKA ELŻBIETA Żytomierz
KIRSCHNER LEONS 01.06.1851 23.07.1907 Zasław
KISS HORWATH JOHANN 02.10.1822 05.09.1889 Sławuta
KIZNIEWICZ MARIA 1869 08.06.1909 Zasław stary cmentarz
KLASZTORNA HELENA 1813 12.11.1901 Zińkowce
KLASZTORNY JAN 1811 1902 Zińkowce
KLASZTORNY MIKOŁAJ 1871 12.08.1893 Zińkowce
KLATTE RYSZARD 1893 25.01.1909 Chmielnicki
KLATTE SALOMEA 1839 20.09.1911 Chmielnicki
KLECZYŃSKI ANZELM 1821 16.12.1870 Żytomierz
KLEPACKA ELŻBIETA 1854 Żytomierz
KLEPACKI IGNACY 1863 Żytomierz
KLEWIŃSKI JÓZEF 1851 15.12.1874 Żytomierz
KLIPUNOWSKA HIPPOLITA 1841 10.02.1902 Niemirów
KLONOWSKI GABRIEL 14.03.1831 26.04.1906 Fastów
KLUKOWSKI JAN-GWALBERT 1869 02.01.1872 Żytomierz
KNOTHE ARTUR 1827 28.09.1893 Fastów
KNOTHE JÓZEFINA 1843 05.02.1891 Fastów
KNYRSZ AGNIESZKA 1854 13.07.1911 Żytomierz
KOBEC ANNA 1840 22.11.1918 Chmielnicki
KOBEC LEON 19.02.1833 04.02.1912 Chmielnicki
KOC JAN 1859 Murafa
KOCHANOWSKA EUGENIA 1930 2000 Antoniny
KOCHANOWSKA PAULINA 1835 17.10.1868 Mołczany
KOCHANOWSKI LUDWIK 05.10.1819 30.08.1894 Żytomierz
KOCHANOWSKI STANISŁAW 1899 Żytomierz
KOCHAŃSKI KAZIMIERZ 1818 1896 Żytomierz
KOCIEJOWSKA DYONIZA 1829 10.01.1883 Pików
KOCIEJOWSKI BENEDYKT 1834 31.03.1886 Pików
KOCIEJOWSKI WŁADYSŁAW 1838 08.09.1901 Pików
KOCZOROWSKI ADOLF 1829 26.04.1900 Żytomierz
KOLOSIŃSKI MARCELI 1895 23.04.1918 Machnówka
KOMNAĆKI JAN 27.12.1903 24.11.1908 Niemirów
KOMORSKA KAROLINA 05.07.1874 01.01.1907 Mohylow Podolski
KONASZEWICZ JÓZEF 1805 12.02.1870 Żytomierz
KONCZEWSKA KORNELIA 1826 27.12.1909 Żytomierz
KONDRACKA TEKLA 1835 26.11.1891 Brahiłów
KONIECZNY WŁADYSŁAW 1920 Latyczów
KONOPACKA HELENA 30.06.18?? Sławuta
KONOPACKA KLEMENTYNA Zasław stary cmentarz
KONOPACKI SZYMON Zasław stary cmentarz
KOPACZYŃSKA LARYSA 11.01.1956 09.08.2007 Kalinowka
KORBUT BARBARA 30.05.1871 Żytomierz
KORBUT MARIA BALBINA 1813 28.03.1891 Żytomierz
KORCZYŃSKA BENIGNA 1885 Żytomierz
KORCZYŃSKA JANINA Żytomierz
KORCZYŃSKI JULIAN 1843 18.10.1886 Murafa
KORCZYŃSKI MARIAN Żytomierz
KORDYNOWICZOWA HIERONIMA 1839 27.08.1882 Niemirów
KOREWICKI JAN 1870 25.08.1906 Szargorod
KORSAK ANZELM 11.06.1840 13.01.1892 Jampol
KORWIN SARNECKI KONSTANTY 1863 09.07.1911 Jampol
KOŚCIUSZKO KAMILA 1831 26.07.1896 Zasław
KOSICKA ANTONINA 1878 31.03.1900 Żytomierz
KOSLOWSKY CHARLOTTE 15.06.1809 07.05.1898 Żytomierz
KOSOBUDZKI KONSTANTY 1838 28.09.1901 Sławuta
KOSOBUDZKI TEOFIL 1869 07.04.1901 Zasław
KOSSOWSKA FELICYA 13.04.1898 Niemirów
KOSSOWSKI JUSTYNIAN 1832 14.06.1909 Niemirów
KOSTECKA ROZALIA 1810 23.02.1880 Żytomierz
KOSTECKI MARIAN 1837 22.02.1895 Żytomierz
KOSTENKO RADZIEJOWSKI KONRAD 1850 1934 Żmerynka
KOSTROWSKI WACŁAW 1839 05.09.1908 Jampol
KOSTRZYCKI LEON 1845 25.04.1890 Zasław stary cmentarz
KOSZYŃSKA STANISŁAWA 08.06.1905 24.04.1977 Żmerynka
KOSZYŃSKI MIKOŁAJ 12.06.1901 25.02.1974 Żmerynka
KOTIUŻYŃSKA KONSTANCJA ??.07.1868 Zasław stary cmentarz
KOTWICKA MARIA 1883 1969 Żytomierz
KOTWICKI FRANCISZEK 1882 1961 Żytomierz
KOWALEWSKA MAGDALENA 1831 14.03.1859 Sławuta
KOWALEWSKI LUDWIK 08.06.???? Korzec
KOWALEWSKI WIKTOR 1807 15.09.1832 Sławuta
KOWALIŃSKA BRONISŁAWA 1906 1985 Żmerynka
KOWALIŃSKA STEFANIA 1869 1936 Żmerynka
KOWALIŃSKI EDWARD 1898 1919 Żmerynka
KOWALIŃSKI JÓZEF 1864 1956 Żmerynka
KOWALSKA DOMICELA 1882 1959 Chmielnicki
KOWALSKI JAN 1840 16.08.1910 Żmerynka
KOWALSKI WINCENTY 1873 16.02.1922 Mohylow Podolski
KOWNACKI ALEKSANDER 1920 Latyczów
KOZAKIEWICZ WALERIA 1832 17.04.1888 Żytomierz
KOZAKIEWICZ ZENON 1837 24.03.1877 Żytomierz
KOZAR ZYGMUNT JAN 08.02.1937 02.10.2003 Fastów
KOZIGÓRA ANDRZEJ 1920 Korzec
KOZINA STANISŁAW 1895 17.07.1961 Chmielnicki
KOZIŃSKI JÓZEF 1889 20.01.1967 Berdyczów
KOZMIERCZYK KATARZYNA 1849 02.02.1914 Latyczów
KOŻUCHOWSKI JAN Zasław stary cmentarz
KOZŁOWSKI GABRIEL 1776 01.01.1849 Korzec
KOZŁOWSKI MARIAN 1889 1910 Latyczów
KOŁACIŃSKI JAN 1920 Korzec
KOŁODZIŃSKA ROZALIA 13.09.1931 02.04.1968 Żmerynka
KOŁODZIŃSKI ANATOL 17.03.1944 07.02.1977 Żmerynka
KRACZKIEWICZ IGNACY 20.01.1871 29.05.1900 Pohrebyszcze
KRACZKIEWICZ WANDA 25.08.1891 16.09.1896 Pohrebyszcze
KRAJEWSKI KAZIMIERZ 1878 20.04.1918 Żytomierz
KRAJEWSKI MIKOŁAJ 1862 06.10.1915 Żytomierz
KRAJEWSKI PAWEŁ 29.06.1846 11.03.1898 Zasław stary cmentarz
KRAJEWSKI WŁADYSŁAW 1847 20.03.1895 Żmerynka
KRASIŃSKA LUDWIKA 27.[...].1871 Snitków
KRAŚNICKA MARIA 1859 1901 Gniewań
KRASSOWSKI JÓZEF 19.05.1782 02.09.1859 Snitków
KRAST 1920 Korzec
KREMIŃSKA ANTONINA 1867 1949 Żmerynka
KRĘTOWSKA DOMICELA 1827 04.01.1869 Czarny Ostrów
KRÓLIKOWSKA JULIA 1784 18.08.1874 Żytomierz
KROMEL JAN 13.01.1845 07.11.1898 Janów
KROPELNICKA ANNA 1888 1928 Żwaniec
KROPIELNICKA PAULINA 1820 21.10.1897 Gryżyńce
KRUKOWSKA EMILIA 01.08.1839 10.06.1900 Sławuta
KRUPNYK WASYLISA 1903 1956 Brahiłów
KRUPSKA WALERIJA Żmerynka
KRUSZYŃSKI ADAM 1822 23.08.1910 Żytomierz
KRYŃSKI ALBIN 1834 01.03.1907 Bracław
KRYŻANOWSKA MARIA-PRUSJA Woronowica
KRZECZKOWSKA ZUZANNA 01.01.1889 Żytomierz
KRZECZKOWSKI PAWLIN 20.11.1888 Żytomierz
KRZEWINSKI ADAM 1844 29.11.1907 Niemirów
KRZYCKI VOICIECH 1862 24.02.1920 Brahiłów
KRZYMOWSKA APOLONIJA 1830 1878 Brahiłów
KRZYMOWSKI MIKOŁAJ 04.12.1853 28.09.1900 Gniewań
KRZYMOWSKI PIOTR 1817 24.08.1880 Brahiłów
KRZYSZTOFOWICZ KLEMENTYNA 1805 14.05.1902 Sławuta
KRZYŻANOWSKA EWELINA 1848 10.07.1904 Woronowica
KRZYŻANOWSKI IGNACY 1868 ??.??.1891 Latyczów
KRZYŻANOWSKI WACŁAW 1859 12.11.1887 Latyczów
KSIĘŻOPOLSKA EUGENIA 1865 08.07.1903 Żytomierz
KSIĘŻOPOLSKA OTYLIA 1845 07.05.1914 Żytomierz
KUBIAK STEFAN 1920 Korzec
KUČERA DOMINIK 1835 29.08.1903 Żytomierz
KUČERA FRANTIŠEK 02.03.1858 14.02.1917 Żytomierz
KUČEROVA BOHUMILA 25.08.1891 08.04.1917 Żytomierz
KUCEWICZ JAN 1817 24.12.1867 Zasław stary cmentarz
KUCZALSKA ANNA 1850 02.05.1867 Żytomierz
KUCZEWSKA STANISŁAWA 17.09.1893 22.10.1897 Żytomierz
KUCZEWSKI ZYGMUNT 19.04.1839 01.01.1899 Żytomierz
KUDREWICZ F. 18.05.1832 08.12.1910 Nowa Uszyca
KUKURUZA WIKTORIA 1845 20.04.1918 Gniewań
KUKURUZIUK HELENA 1892 05.10.1903 Gniewań
KUKURUZIUK JÓZEFA 1901 18.10.1903 Gniewań
KULA LEOPOLD 1865 Żytomierz
KULCZYCKI ANTONI 1866 13.12.1908 Berdyczów
KULE Żytomierz
KULESZA ALEKSANDRA 1852 28.05.1908 Żytomierz
KULESZA ANTONI 1804 19.05.1868 Snitków
KULESZYNA MARTYNA 1845 27.02.1911 Czarny Ostrów
KULICKI TEODOR 1920 Korzec
KULIKOWSKA JÓZEFA 1907 30.01.1927 Żytomierz
KULIKOWSKA TEOFILA 1869 18.01.1925 Żytomierz
KULIKOWSKI DOMINIK 1865 23.12.1937 Żytomierz
KULIKOWSKI FELIKS 1926 1934 Żytomierz
KULIKOWSKI WINCENTY 1903 1941 Żytomierz
KULISZOWA JULIA 1834 1894 Sławuta
KUNDZICZ-DASZKIEWICZ LUDWIK 1867 20.08.1908 Żytomierz
KUNICKA ANNA 1875 24.01.1897 Żytomierz
KUNIK MARIA 25.10.1879 16.06.1929 Sławuta
KUNIKOWSKA WANDA 26.05.1874 Żwaniec
KURASZKIEWICZ JUZEF 1855 19.01.1919 Mohylow Podolski
KURJATA ANIELA 1864 24.11.1919 Żytomierz
KURMANOWICZ LEON 1829 01.04.1900 Żytomierz
KUROWSKA JÓZEFA 19.03.1863 23.12.1882 Żytomierz
KUSZELEWSKA APOLONIA 1792 16.02.1874 Żytomierz
KUSŁOWSKI KAJETAN 1807 19.11.1850 Sławuta
KUTYŁOWSKA ROZALIA 1838 19.05.1894 Sławuta
KWAŚNICKA LAURA 1837 19.04.1913 Żytomierz
KWAŚNIEWSKA JÓZEFA 1886 10.12.1906 Szargorod
Kwatera żołnierzy polskich z 1920 r. Bar
KWIATKOWSKA ANNA 1840 22.10.1903 Zasław stary cmentarz
KWIATKOWSKA KAROLINA 1827 10.03.1850 Mohylow Podolski
KWIATKOWSKI LUDWIK 10.08.1899 04.09.1899 Gniewań
KWIATKOWSKI ZYGMUNT 09.08.1898 25.11.1898 Gniewań
KŁOPOTOWSKI WINCENTY 1840 22.02.1907 Berdyczów
LACHOWICZ ANTONI 1852 1880 Żytomierz
LACHOWICZ BOLESŁAW 1847 1867 Żytomierz
LACHOWICZ FELIKS 10.01.1804 21.11.1877 Żytomierz
LACHOWICZ MARIA Żytomierz
LACHOWICZ MIECZYSŁAW Żytomierz
LACHOWICZ PETRONELA 1819 31.01.1861 Zińkowce
LAKULOWICZ JÓZEFA 28.03.1882 Zasław stary cmentarz
LANCKOROŃSKA MARIA 1790 06.03.1872 Żwaniec
LASKOWIECKA MARIA 1834 02.03.1904 Żytomierz
LASKOWSKA MARIA 1854 25.03.1876 Sławuta
LASKOWSKA TEOFILA 1802 23.07.1867 Sławuta
LASKOWSKA ZOFJA 05.08.1923 09.06.1996 Bar
LASOCKI MATEUSZ 1806 22.06.1863 Żytomierz
LASOCKI WAWRZYNIEC 1842 11.05.1910 Fastów
LASOTA WANDA 01.01.1912 Niemirów
LASTOCKA LUCYNA 1827 18.12.1909 Sławuta
LAZAREWICZ JADWIGA 1876 21.11.1882 Szargorod
LECHNICKA MATYLDA 21.05.1911 Żytomierz
LEDÓCHOWSKA LAURA 01.11.1817 24.12.1902 Żytomierz
LEJTER ARTUR 02.12.1877 Mołczany
LELAWSKA NADZIEJA 1821 26.11.1893 Żytomierz
LESZCZEWSKA MICHALINA 03.05.1881 Sławuta
LESZCZYC-KOSSOWSKI NORBERT 05.03.1906 Berdyczów
LESZCZYŃSKA MARIA 1783 ??.06.1853 Latyczów
LEWANDOWSKI KAZIMIERZ 1846 13.06.1909 Berdyczów
LEWICKA LUDWIKA 11.03.1870 Czarny Ostrów
LEWICKI ADAM 06.04.1876 Czarny Ostrów
LEWICKI STANISŁAW 1825 24.02.1880 Żytomierz
LICHTAŃSKI TYMOTEUSZ WŁADYSŁAW 29.08.1909 Murafa
LIGOCKA MARIA 1876 16.05.1894 Latyczów
LINDNER MICHALINA 10.02.1912 Zasław stary cmentarz
LIPIŃSKA MARIA 1845 09.03.1925 Żytomierz
LIPIŃSKI PIOTR 1836 23.07.1911 Żmerynka
LIPIŃSKI PIOTR 1841 14.05.1909 Żytomierz
LIPSKA ADOLFINA 1806 08.06.1872 Snitków
LIPSKA HELENA 1873 22.03.1880 Żytomierz
LIPSKA JÓZEFA 1838 13.11.1892 Żytomierz
LIPSKA KATARZYNA Brahiłów
LIPSKA STANISLAWA 1893 1947 Brahiłów
LIPSKI PAWEŁ 1896 1975 Brahiłów
LIPSKI WŁADYSŁAW 01.05.1904 Żytomierz
LISICKI FAUSTYN 29.03.1903 23.03.1972 Żytomierz
LISOWSKA NATALIA 1894 09.12.1910 Żytomierz
LISOWSKI JAN 1878 24.01.1901 Żytomierz
LISSOWSKI WINCENTY 1813 20.10.1837 Żytomierz
LITWIN MARIA 1850 01.09.1903 Żytomierz
LUBAŃSKA MARIA 01.05.1918 Żytomierz
LUBAŃSKI MAREK 19.03.1844 16.07.1874 Żytomierz
LUBICZ-ŁOZIŃSKI ZENON 1818 10.07.1913 Żytomierz
LUBINIECKI WŁADYSŁAW 1893 1956 Żmerynka
LUDWISIAK STANISŁAW 1920 Latyczów
MACEDOŃSKA ANNA Gniewań
MACEDOŃSKI IGNACY 1923 18.03.1944 Żmerynka
MADEJSKI MICHAŁ BRONISŁAW 06.09.1841 23.09.1844 Pików
MAGAZARI ALLESANDRO 1825 10.12.1902 Żytomierz
MAGULEWICZ KAZIMIERA Żytomierz
MAGULEWICZ WINCENTY Żytomierz
MAJEWSKA KAMILA 16.04.1908 Żytomierz
MAJEWSKI WINCENTY 1826 18.10.1910 Żytomierz
MAJEWSKI WOJCIECH 1852 22.12.1907 Snitków
MAJHAJEWSKI LEON 04.06.1903 20.08.1911 Chmielnicki
MAKAREWICZ MARIA Żytomierz
MAKOWIECKI APOLLO 28.04.1881 Samhorodek
MAKOWSKA ELZBIETA Niemirów
MAKOWSKI LEOPOLD 1816 06.09.1841 Czarny Ostrów
MAKOWSKI STANISŁAW 1787 06.02.1842 Czarny Ostrów
MALCZEWSKI JAN 1909 1940 Nowa Uszyca
MALCZYŃSKA HELENA 30.10.1907 25.06.1908 Mohylow Podolski
MALCZYŃSKI WŁADYSŁAW 30.10.1907 25.06.1908 Mohylow Podolski
MALECKI JAN 15.05.1913 Woronowica
MALICKA JÓZEFA 12.03.1881 10.05.1922 Gniewań
MALICKI STANISŁAW 1832 27.01.1889 Latyczów
MALICKI WŁADYSŁAW 1875 01.07.1878 Latyczów
MALINOWSKA MARIA 04.10.1826 04.11.1900 Sławuta
MALINOWSKA OLGA 15.09.18.. Szargorod
MALINOWSKI PIOTR 1874 11.09.1915 Żytomierz
MALISZEWSKA ROZALIA 04.09.1880 01.06.1960 Żytomierz
MALISZEWSKI HIPOLIT 30.05.1879 15.08.1958 Żytomierz
MALSKA KAROLINA 1823 1905 Nowa Uszyca
MANASTERSKA JADWIGA 1893 31.07.1896 Szargorod
MARCENKO PIOTR 29.04.1835 01.01.1911 Żytomierz
MARCOŃ EWELINA 1879 19.11.1958 Chmielnicki
MARCZEWSKA ANIELA 03.03.1881 22.10.1904 Latyczów
MARCZEWSKI JAN 1858 1941 Chmielnicki
MARJAŃSKA KAMILA 1826 12.05.1870 Jampol
MARKOWSKI KAZIMIERZ 1899 Koziatyn
MARKOWSKI MICHAŁ 1898 10.01.1926 Zasław
MARKOWSKI WINCENTY 04.11.1898 Koziatyn
MARTYNOWSKI JAN 1849 03.07.1903 Szargorod
MARYSZEW CZESŁAW Chmielnicki
MARYSZEW WALENTY Chmielnicki
MARYSZEWA LUDMIŁA Chmielnicki
MARYSZEWA MARIA 1918 1949 Chmielnicki
MASZKOWSKA HELENA Antoniny II
MASŁOWSKA WANDA 1840 17.08.1875 Żytomierz
MATUSEWICZ JAN 1823 23.01.1895 Mohylow Podolski
MATUSIEWICZ ALEKSANDER 1860 26.08.1934 Żytomierz
MATUSIEWICZ JÓZEFA 1864 08.03.1937 Żytomierz
MATUSIEWICZ TEKLA 1887 07.02.1922 Żytomierz
MATUSZEWICZ ANNA 26.07.1864 08.02.1883 Zasław stary cmentarz
MATUSZEWICZ JAN 1827 10.01.1899 Zasław stary cmentarz
MATYJEWICZ-MACIEJEWICZ BRONISŁAW 01.05.1911 Żytomierz
MATYJEWICZ-MACIEJEWICZ STANISŁAW 01.05.1911 Żytomierz
MAZARAKI SEWERYN 1824 14.05.1885 Machnówka
MAZARAKÓWNA TEOFILA 1819 21.03.1880 Machnówka
MAZUR ANIELA 02.04.1941 20.07.2008 Aleksandrówka
MAZUR ANNA 25.02.1913 19.01.1996 Aleksandrówka
MAZUR JULIAN 1920 Latyczów
MAZUR KAZIMIERZ 1889 1921 Krasiłów
MAZUR MARIA 1885 1962 Żmerynka
MAZUR WOJCIECH 1920 Korzec
MAZURENKO ILDEFONS 1888 1906 Gniewań
MAZURKIEWICZ APOLONIA 1786 20.08.1846 Zasław stary cmentarz
MAZURKIEWICZ STANISŁAW 1807 19.03.1845 Zasław stary cmentarz
MEDWECKA EMILIA 15.08.1916 05.02.1984 Machnówka
MEDWECKI JAN 1869 1915 Mołczany
MELENIEWSKI ALEKSANDER 1894 18.06.1912 Niemirów
MENDYKA STANISŁAW 1920 Korzec
MERINGER MARIA 1855 31.03.1912 Latyczów
MERWART TERESA 1858 06.07.1879 Sławuta
MIĄCZYŃSKA KAROLINA 1828 11.11.1908 Niemirów
MIANOWSKA KRYSTYNA 1820 20.01.1893 Żytomierz
MIANOWSKA PELAGIA 23.11.1898 Żytomierz
MIASKOWSKI FRANCISZEK 18.03.1804 Zasław stary cmentarz
MICHALEC ANIELA 15.07.1903 30.04.1989 Aleksandrówka
MICHALEC ANIELA 06.01.1933 05.08.2000 Aleksandrówka
MICHALEC MIKOŁAJ 28.03.1963 27.08.2012 Aleksandrówka
MICHAŁOWSKI FRANCISZEK 1867 19.02.1912 Gniewań
MICHAŁOWSKI KAZIMIERZ 1825 12.12.1902 Chmielnik
MICHAŁOWSKI TEOFIL 1825 23.12.1902 Chmielnik
MIEDZIANOWSKA ANTONINA 06.07.1876 Żytomierz
MIEDZIANOWSKI ELIGIUSZ 1854 26.04.1912 Szargorod
MIEDZIANOWSKI KLEMENS 1856 14.08.1894 Brahiłów
MIEŃSKA EMILIA 1857 17.01.1884 Żytomierz
MIERZWIŃSKA JANINA 1897 10.02.1910 Chmielnicki
MIEŻEJEWSKI WINCENTY 1850 03.02.1892 Zasław stary cmentarz
MIKK MARCELINA 1833 29.08.1910 Gniewań
MIKULSKA FELICJA 1812 14.12.1901 Sławuta
MIKULSKI MIKOŁAJ 09.05.1834 13.08.1897 Żytomierz
MILEWSKA MARIA 10.1806 Żytomierz
MILIKIEWICZ ANTONINA 1812 30.10.1882 Latyczów
MILIŃSKA ANNA 14.06.1901 26.09.1960 Aleksandrówka
MILIŃSKI KAROL 14.06.1922 26.12.1970 Aleksandrówka
MILLER KAROLNA 20.10.1896 07.02.1910 Gniewań
MILLER LEONID 1877 25.01.1918 Kijów Cmentarz Zwierzyniecki
MILLER WALERIA 1841 25.04.1916 Sławuta
MILOWICZ LEON 1827 03.04.1874 Żytomierz
MINAKOWSKI MIKOŁAJ 1889 1902 Gniewań
MIRECKI JAKUB 1819 21.10.1895 Sławuta
MISIEWSKA MARIA 1833 09.06.1906 Gniewań
MISIUREWICZ FRANCISZEK 1826 25.09.1891 Żytomierz
MIŚNIEWICZ SZYMON 1920 Korzec
MITKIEWICZ ANTONINA 1817 22.09.1879 Jampol
MITKIEWICZ MARIA 1846 16.04.1909 Jampol
MITRASZEWSKA MARYA 1824 13.11.1901 Chmielnik
MITRASZEWSKI KAROL 1820 03.04.1897 Chmielnik
MIŁOBĘDZKI JAN 17.03.1836 19.02.1906 Żytomierz
MIŁŁON ROMAN 25.01.1800 02.10.1890 Nowa Uszyca
MOCZARSKI WŁADYSŁAW 1857 1891 Niemirów
MOCZULSKI JÓZEF 1841 23.07.1895 Zińkowce
MOCZULSKI STEFAN 1787 ??.02.1844 Sławuta
MODZELEWSKA DYONIZJA 14.04.1913 Murafa
Mogiła księdza Mohylow Podolski
Mogiła Nr 01 Żytomierz
Mogiła Nr 02 Żytomierz
Mogiła Nr 03 Żytomierz
Mogiła Nr 04 Żytomierz
Mogiła Nr 05 Żytomierz
Mogiła Nr 06 Żytomierz
Mogiła Nr 07 Żytomierz
Mogiła Nr 08 Żytomierz
Mogiła Nr 09 Żytomierz
Mogiła Nr 10 Żytomierz
Mogiła Nr 11 Żytomierz
Mogiła Nr 12 Żytomierz
Mogiła Nr 13 Żytomierz
Mogiła Nr 14 Żytomierz
Mogiła Nr 15 Żytomierz
Mogiła Nr 16 Żytomierz
Mogiła Nr 17 Żytomierz
Mogiła Nr 17 Latyczów
Mogiła Nr 18 Żytomierz
Mogiła Nr 18 Latyczów
Mogiła Nr 19 Żytomierz
Mogiła Nr 19 Latyczów
Mogiła Nr 20 Żytomierz
Mogiła Nr 20 Latyczów
Mogiła Nr 21 Żytomierz
Mogiła Nr 22 Żytomierz
Mogiła Nr 23 Żytomierz
Mogiła Nr 24 Żytomierz
Mogiła Nr. 01 Brahiłów
Mogiła Nr. 01 Mołczany
Mogiła Nr. 01 Kalinowka
Mogiła Nr. 01 Woronowica
Mogiła Nr. 01 Koziatyn
Mogiła Nr. 01 Mohylow Podolski
Mogiła Nr. 01 Murafa
Mogiła Nr. 01 Tarasowka
Mogiła Nr. 01 Żmerynka
Mogiła Nr. 01 10.04.1886 Jampol
Mogiła Nr. 01 Szargorod
Mogiła Nr. 01 1819 14.11.1899 Latyczów
Mogiła Nr. 01 Chmielnicki
Mogiła Nr. 01 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 01 Felsztyn
Mogiła Nr. 01 Oratów
Mogiła Nr. 01 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 01 Krasiłów
Mogiła Nr. 01 Antoniny II
Mogiła Nr. 01 Antoniny
Mogiła Nr. 01 Sławuta
Mogiła Nr. 01 26.05.1863 Salicha
Mogiła Nr. 01 Zasław
Mogiła Nr. 01 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 01 Maków
Mogiła Nr. 01 Janów
Mogiła Nr. 01 Międzybóż
Mogiła Nr. 01 Peczara
Mogiła Nr. 01 Samhorodek
Mogiła Nr. 01 Zamiechów
Mogiła Nr. 01 Snitków
Mogiła Nr. 01 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 01 Gniewań
Mogiła Nr. 01 Didowszczyzna
Mogiła Nr. 01 Zińkowce
Mogiła Nr. 01 Bracław
Mogiła Nr. 02 Mołczany
Mogiła Nr. 02 Woronowica
Mogiła Nr. 02 Koziatyn
Mogiła Nr. 02 Tarasowka
Mogiła Nr. 02 Żmerynka
Mogiła Nr. 02 Jampol
Mogiła Nr. 02 Szargorod
Mogiła Nr. 02 Latyczów
Mogiła Nr. 02 Chmielnicki
Mogiła Nr. 02 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 02 Felsztyn
Mogiła Nr. 02 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 02 Krasiłów
Mogiła Nr. 02 Antoniny II
Mogiła Nr. 02 Antoniny
Mogiła Nr. 02 Sławuta
Mogiła Nr. 02 Zasław
Mogiła Nr. 02 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 02 Maków
Mogiła Nr. 02 Janów
Mogiła Nr. 02 Międzybóż
Mogiła Nr. 02 Peczara
Mogiła Nr. 02 Samhorodek
Mogiła Nr. 02 Zamiechów
Mogiła Nr. 02 Snitków
Mogiła Nr. 02 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 02 Gniewań
Mogiła Nr. 02 Didowszczyzna
Mogiła Nr. 02 Zińkowce
Mogiła Nr. 02 Bracław
Mogiła Nr. 02 Wiktor Kalinowka
Mogiła Nr. 03 Brahiłów
Mogiła Nr. 03 Mołczany
Mogiła Nr. 03 Kalinowka
Mogiła Nr. 03 Woronowica
Mogiła Nr. 03 Koziatyn
Mogiła Nr. 03 Mohylow Podolski
Mogiła Nr. 03 Tarasowka
Mogiła Nr. 03 Żmerynka
Mogiła Nr. 03 Jampol
Mogiła Nr. 03 Latyczów
Mogiła Nr. 03 1910 Chmielnicki
Mogiła Nr. 03 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 03 Felsztyn
Mogiła Nr. 03 1836 1886 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 03 Krasiłów
Mogiła Nr. 03 Antoniny II
Mogiła Nr. 03 Antoniny
Mogiła Nr. 03 1852 02.03.1878 Sławuta
Mogiła Nr. 03 Zasław
Mogiła Nr. 03 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 03 Maków
Mogiła Nr. 03 Janów
Mogiła Nr. 03 Międzybóż
Mogiła Nr. 03 Peczara
Mogiła Nr. 03 Samhorodek
Mogiła Nr. 03 Zamiechów
Mogiła Nr. 03 Snitków
Mogiła Nr. 03 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 03 Gniewań
Mogiła Nr. 03 Zińkowce
Mogiła Nr. 03 Bracław
Mogiła Nr. 04 Chmielnik
Mogiła Nr. 04 Berszadź
Mogiła Nr. 04 Mołczany
Mogiła Nr. 04 Woronowica
Mogiła Nr. 04 Koziatyn
Mogiła Nr. 04 Mohylow Podolski
Mogiła Nr. 04 Tarasowka
Mogiła Nr. 04 Żmerynka
Mogiła Nr. 04 Jampol
Mogiła Nr. 04 Szargorod
Mogiła Nr. 04 Latyczów
Mogiła Nr. 04 Chmielnicki
Mogiła Nr. 04 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 04 Felsztyn
Mogiła Nr. 04 Felsztyn
Mogiła Nr. 04 1839 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 04 Krasiłów
Mogiła Nr. 04 Antoniny II
Mogiła Nr. 04 Antoniny
Mogiła Nr. 04 Sławuta
Mogiła Nr. 04 Zasław
Mogiła Nr. 04 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 04 Maków
Mogiła Nr. 04 Janów
Mogiła Nr. 04 Międzybóż
Mogiła Nr. 04 Peczara
Mogiła Nr. 04 Samhorodek
Mogiła Nr. 04 Zamiechów
Mogiła Nr. 04 Snitków
Mogiła Nr. 04 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 04 Gniewań
Mogiła Nr. 04 Zińkowce
Mogiła Nr. 04 Bracław
Mogiła Nr. 05 Chmielnik
Mogiła Nr. 05 Berszadź
Mogiła Nr. 05 Mołczany
Mogiła Nr. 05 Koziatyn
Mogiła Nr. 05 Mohylow Podolski
Mogiła Nr. 05 Tarasowka
Mogiła Nr. 05 Żmerynka
Mogiła Nr. 05 Jampol
Mogiła Nr. 05 Szargorod
Mogiła Nr. 05 Latyczów
Mogiła Nr. 05 Chmielnicki
Mogiła Nr. 05 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 05 Felsztyn
Mogiła Nr. 05 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 05 Krasiłów
Mogiła Nr. 05 Antoniny II
Mogiła Nr. 05 Antoniny
Mogiła Nr. 05 Sławuta
Mogiła Nr. 05 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 05 Maków
Mogiła Nr. 05 Janów
Mogiła Nr. 05 Międzybóż
Mogiła Nr. 05 Peczara
Mogiła Nr. 05 Zamiechów
Mogiła Nr. 05 Snitków
Mogiła Nr. 05 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 05 Gniewań
Mogiła Nr. 06 Brahiłów
Mogiła Nr. 06 Chmielnik
Mogiła Nr. 06 Berszadź
Mogiła Nr. 06 Mołczany
Mogiła Nr. 06 Koziatyn
Mogiła Nr. 06 Mohylow Podolski
Mogiła Nr. 06 Tarasowka
Mogiła Nr. 06 Żmerynka
Mogiła Nr. 06 1833 Jampol
Mogiła Nr. 06 Szargorod
Mogiła Nr. 06 Latyczów
Mogiła Nr. 06 Chmielnicki
Mogiła Nr. 06 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 06 Felsztyn
Mogiła Nr. 06 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 06 Krasiłów
Mogiła Nr. 06 Antoniny II
Mogiła Nr. 06 Sławuta
Mogiła Nr. 06 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 06 Maków
Mogiła Nr. 06 Janów
Mogiła Nr. 06 Międzybóż
Mogiła Nr. 06 Zamiechów
Mogiła Nr. 06 Snitków
Mogiła Nr. 06 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 07 Brahiłów
Mogiła Nr. 07 Chmielnik
Mogiła Nr. 07 Berszadź
Mogiła Nr. 07 Mołczany
Mogiła Nr. 07 Koziatyn
Mogiła Nr. 07 Żmerynka
Mogiła Nr. 07 Latyczów
Mogiła Nr. 07 Chmielnicki
Mogiła Nr. 07 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 07 Felsztyn
Mogiła Nr. 07 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 07 Krasiłów
Mogiła Nr. 07 Antoniny II
Mogiła Nr. 07 Antoniny II
Mogiła Nr. 07 Sławuta
Mogiła Nr. 07 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 07 Maków
Mogiła Nr. 07 Janów
Mogiła Nr. 07 Międzybóż
Mogiła Nr. 07 Zamiechów
Mogiła Nr. 07 Snitków
Mogiła Nr. 07 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 08 Brahiłów
Mogiła Nr. 08 Chmielnik
Mogiła Nr. 08 Berszadź
Mogiła Nr. 08 Mołczany
Mogiła Nr. 08 Koziatyn
Mogiła Nr. 08 Tarasowka
Mogiła Nr. 08 Żmerynka
Mogiła Nr. 08 Latyczów
Mogiła Nr. 08 Chmielnicki
Mogiła Nr. 08 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 08 Felsztyn
Mogiła Nr. 08 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 08 Krasiłów
Mogiła Nr. 08 Antoniny II
Mogiła Nr. 08 Sławuta
Mogiła Nr. 08 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 08 Maków
Mogiła Nr. 08 Międzybóż
Mogiła Nr. 08 Zamiechów
Mogiła Nr. 08 Snitków
Mogiła Nr. 08 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 09 Chmielnik
Mogiła Nr. 09 Berszadź
Mogiła Nr. 09 Mołczany
Mogiła Nr. 09 Koziatyn
Mogiła Nr. 09 Tarasowka
Mogiła Nr. 09 Żmerynka
Mogiła Nr. 09 Latyczów
Mogiła Nr. 09 Chmielnicki
Mogiła Nr. 09 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 09 Felsztyn
Mogiła Nr. 09 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 09 Sławuta
Mogiła Nr. 09 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 09 Maków
Mogiła Nr. 09 Janów
Mogiła Nr. 09 Międzybóż
Mogiła Nr. 09 Zamiechów
Mogiła Nr. 09 Snitków
Mogiła Nr. 09 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 1 Niemirów
Mogiła Nr. 10 Brahiłów
Mogiła Nr. 10 Chmielnik
Mogiła Nr. 10 Berszadź
Mogiła Nr. 10 Mołczany
Mogiła Nr. 10 Koziatyn
Mogiła Nr. 10 1763 14.02.1835 Tarasowka
Mogiła Nr. 10 Latyczów
Mogiła Nr. 10 Chmielnicki
Mogiła Nr. 10 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 10 Felsztyn
Mogiła Nr. 10 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 10 Sławuta
Mogiła Nr. 10 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 10 Maków
Mogiła Nr. 10 Janów
Mogiła Nr. 10 Międzybóż
Mogiła Nr. 10 Zamiechów
Mogiła Nr. 10 Snitków
Mogiła Nr. 10 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 11 Brahiłów
Mogiła Nr. 11 Chmielnik
Mogiła Nr. 11 Berszadź
Mogiła Nr. 11 Mołczany
Mogiła Nr. 11 Latyczów
Mogiła Nr. 11 Chmielnicki
Mogiła Nr. 11 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 11 Felsztyn
Mogiła Nr. 11 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 11 Sławuta
Mogiła Nr. 11 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 11 Janów
Mogiła Nr. 11 Międzybóż
Mogiła Nr. 11 Zamiechów
Mogiła Nr. 11 Snitków
Mogiła Nr. 11 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 12 Brahiłów
Mogiła Nr. 12 Berszadź
Mogiła Nr. 12 Mołczany
Mogiła Nr. 12 Koziatyn
Mogiła Nr. 12 Latyczów
Mogiła Nr. 12 Chmielnicki
Mogiła Nr. 12 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 12 Felsztyn
Mogiła Nr. 12 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 12 Sławuta
Mogiła Nr. 12 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 12 Janów
Mogiła Nr. 12 Międzybóż
Mogiła Nr. 12 Aleksandrówka
Mogiła Nr. 13 Brahiłów
Mogiła Nr. 13 Berszadź
Mogiła Nr. 13 Mołczany
Mogiła Nr. 13 Koziatyn
Mogiła Nr. 13 Latyczów
Mogiła Nr. 13 Chmielnicki
Mogiła Nr. 13 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 13 Felsztyn
Mogiła Nr. 13 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 13 Sławuta
Mogiła Nr. 13 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 13 Janów
Mogiła Nr. 13 Międzybóż
Mogiła Nr. 14 Berszadź
Mogiła Nr. 14 Mołczany
Mogiła Nr. 14 Latyczów
Mogiła Nr. 14 Chmielnicki
Mogiła Nr. 14 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 14 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 14 Zasław stary cmentarz
Mogiła Nr. 14 Międzybóż
Mogiła Nr. 15 Berszadź
Mogiła Nr. 15 Mołczany
Mogiła Nr. 15 Latyczów
Mogiła Nr. 15 Chmielnicki
Mogiła Nr. 15 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 15 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 15 Międzybóż
Mogiła Nr. 16 Brahiłów
Mogiła Nr. 16 Chmielnik
Mogiła Nr. 16 Berszadź
Mogiła Nr. 16 Mołczany
Mogiła Nr. 16 Latyczów
Mogiła Nr. 16 Chmielnicki
Mogiła Nr. 16 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 16 Czarny Ostrów
Mogiła Nr. 16 Międzybóż
Mogiła Nr. 17 Brahiłów
Mogiła Nr. 17 Chmielnik
Mogiła Nr. 17 Mołczany
Mogiła Nr. 17 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 17 Międzybóż
Mogiła Nr. 18 Brahiłów
Mogiła Nr. 18 Chmielnik
Mogiła Nr. 18 Berszadź
Mogiła Nr. 18 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 18 Międzybóż
Mogiła Nr. 19 Brahiłów
Mogiła Nr. 19 Chmielnik
Mogiła Nr. 19 Berszadź
Mogiła Nr. 19 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 19 Międzybóż
Mogiła Nr. 2 Niemirów
Mogiła Nr. 20 Brahiłów
Mogiła Nr. 20 Berszadź
Mogiła Nr. 20 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 20 Międzybóż
Mogiła Nr. 21 Brahiłów
Mogiła Nr. 21 Berszadź
Mogiła Nr. 21 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 21 Międzybóż
Mogiła Nr. 22 Brahiłów
Mogiła Nr. 22 Chmielnik
Mogiła Nr. 22 Berszadź
Mogiła Nr. 22 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 22 Międzybóż
Mogiła Nr. 23 Brahiłów
Mogiła Nr. 23 Chmielnik
Mogiła Nr. 23 Berszadź
Mogiła Nr. 23 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 24 Chmielnik
Mogiła Nr. 24 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 24 LEONTYNA 15.03.1895 14.03.1927 Brahiłów
Mogiła Nr. 25 Brahiłów
Mogiła Nr. 25 Chmielnik
Mogiła Nr. 25 Berszadź
Mogiła Nr. 25 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 26 Brahiłów
Mogiła Nr. 26 Berszadź
Mogiła Nr. 26 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 27 Brahiłów
Mogiła Nr. 27 Chmielnik
Mogiła Nr. 27 Berszadź
Mogiła Nr. 27 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 28 Brahiłów
Mogiła Nr. 28 Berszadź
Mogiła Nr. 28 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 29 Brahiłów
Mogiła Nr. 29 Berszadź
Mogiła Nr. 29 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 3 Niemirów
Mogiła Nr. 30 Brahiłów
Mogiła Nr. 30 Chmielnik
Mogiła Nr. 30 Berszadź
Mogiła Nr. 30 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 31 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 32 Brahiłów
Mogiła Nr. 32 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 33 Nowa Uszyca
Mogiła Nr. 4 Niemirów
Mogiła Nr. 5 Niemirów
Mogiła Nr. 6 Pamiątka poświęcenia cmentarza Niemirów
Mogiła Nr. 7 Niemirów
Mogiła Nr. 8 Niemirów
Mogiła ofiar represji Chmielnik
MOGIŁA ZBIOROWA ŻOŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO 1920 Nowa Uszyca
Mogiła № 01 Machnówka
Mogiła № 01 Pików
Mogiła № 02 MOGIŁA Pików
MOKLAK EMILIA JÓZEFA 15.03.1876 Żytomierz
MONIUSZKO BOLESŁAW 18.06.1876 22.09.1900 Żytomierz
MONIUSZKO BOLESŁAW 08.02.???? Żytomierz
MOŃKIEWICZ FRANCISZEK 1831 16.04.1896 Berdyczów
MONT MARJA 09.09.1922 Pików
MORAWSKA ANTONINA 1801 21.03.1868 Żytomierz
MORAWSKA ELEONORA 1833 27.10.1886 Żytomierz
MORENIEC KAMILA 1829 04.02.1907 Żytomierz
MORGULEC STANISŁAW 1828 09.05.1869 Szargorod
MORKA KAZIMIERA STANISŁAWA 18.04.1930 24.04.2001 Fastów
MOSKALEWA ELŻBIETA 01.12.1864 13.03.1911 Żytomierz
MOSTOWSKI ADOLF 1840 28.06.1904 Chmielnik
MOSZYŃSKA MARIA 1838 14.01.1884 Zasław stary cmentarz
MOSZYŃSKI FELIKS 1842 10.09.1914 Berdyczów
MOSZYŃSKI JAN 1873 03.05.1906 Zasław stary cmentarz
MOŁCZAN MARCELINA 1834 23.03.1912 Zasław stary cmentarz
MROKOWSKI TADEUSZ 1889 22.07.1916 Gniewań
MROZOWSKA MARIA 1871 17.07.1956 Chmielnicki
MURASZEWSKA MARIA 1839 18.12.1899 Żytomierz
MURAWSKI FRANEK 10.04.1887 09.05.1933 Berszadź
MYŚLIŃSKI WŁADYSŁAW 1834 18.01.1903 Żytomierz
MYSZAK JAN 1920 Latyczów
MYSŁOWSKI JANUARY 17.03.1886 Niemirów
M[...]SZEWSKI ANTONI 1838 31.03.1904 Chmielnicki
MŁODZIEIOWSKJ BOLESŁAW 23.09.1869 Niemirów
MŁYNARCZYK ANTONI 1920 Korzec
NADER KATARZYNA 1873 22.04.1899 Sławuta
NADOLSKA MARIA 24.10.1902 Żytomierz
NAGÓRNA JÓZEFA 1795 05.07.1855 Latyczów
NAGRODZKA ANASTAZJA 1835 09.11.1879 Sławuta
NAHT EWELINE JULIE 04.02.1850 27.04.1889 Żytomierz
NAHT HEINRICH 19.11.1903 Żytomierz
NAHUJEWSKA JADWIGA 1850 11.04.1908 Niemirów
NAJDUSZKIEWICZ MICHALINA 1898 20.08.1916 Żytomierz
NARAJEWSKA ANIELA 1900 1969 Żwaniec
NARAJEWSKI BAZYLIAN 1886 1969 Żwaniec
NAROLSKA ANTONINA 1885 13.09.1910 Zińkowce
NAROLSKI TEODOR 1832 09.05.1880 Mohylow Podolski
NEGRUSZ MICHAŁ 1822 20.04.1899 Mohylow Podolski
NIEDZIAŁKOWSKI FELIKS 15.11.1845 08.12.1900 Niemirów
NIEDZIAŁKOWSKI KAROL ANTONI 21.05.1846 07.04.1911 Żytomierz
NIEDZIAŁKOWSKI STAŚ Niemirów
NIEDZIAŁKOWSKI TEODOR JANUARY 1848 08.01.1909 Żytomierz
NIEDZIELSKI ADAM 1822 02.12.1901 Żytomierz
NIEMCZYK WŁADYSŁAW 24.03.1881 23.04.1909 Berdyczów
NIEWIADOMSKA ELEONORA 1855 30.11.1875 Latyczów
NIEWIAROWSKI LUCJAN 31.10.1855 10.03.1909 Żytomierz
NIEZABITOWSKA HELENA 1842 10.11.1909 Żytomierz
NITOWSKA STEFANIA 18.08.1907 Czarny Ostrów
NITOWSKI KAZIMIERZ 1867 1908 Czarny Ostrów
NORMAND ZOFIA 1865 15.03.1904 Samhorodek
NOSALEWSKA STANISŁAWA 04.04.1908 Żytomierz
NOSALEWSKI ROMUALD 1870 13.10.1909 Janów
NOSALEWSKI TUNIO 1903 23.09.1905 Janów
NOWACKI 27.04 Brahiłów
NOWACKI HENRYK 29.04.1886 Mołczany
NOWACZYŃSKI FRANCISZEK 1811 17.03.1884 Żytomierz
NOWAKOWSKA JULIA 1830 02.05.1905 Żytomierz
NOWAKOWSKI ALEKSANDER 1853 1900 Latyczów
NOWICKA JADWIGA 25.10.1939 29.10.1998 Chmielnik
NOWICKA KAROLINA 1825 26.01.1907 Żytomierz
NOWICKA MARIA 1877 15.11.1943 Żytomierz
NOWICKI KAZIMIERZ 04.03.1899 18.05.1906 Zasław stary cmentarz
NOWODWORSKA ANTONINA-PETRUNELLA 13.06.1834 17.03.1900 Sławuta
NOWOTARSKA LUDWIKA 1888 01.11.1909 Janów
NUROWSKI MIKOŁAJ 1772 05.12.1847 Sławuta
OBERTYŃSKA PAULINA 1894 1902 Latyczów
OBERTYŃSKI KONSTANTY 02.1908 01.12.1957 Żmerynka
OBRĘBSKA ELEONORA 20.04.1824 05.05.1885 Żytomierz
OBRĘBSKI ADOLF 11.01.1821 13.05.1889 Żytomierz
OCHAB ANTONI 1920 Korzec
OCHMANOWICZ ŁUKASZ 1813 14.04.1899 Sławuta
ODRZYCHOWSKA MARIA 02.04.???? Latyczów
OHOROWICZ EMILIA 1821 1893 Żytomierz
OKEŃCZYC STANISŁAWA 1860 1885 Szargorod
OLANINOWA KATARZYNA 1893 1930 Chmielnicki
OLEJNIK ALEKSANDER STANISŁAWÓW ??.07.1895 27.12.1928 Brahiłów
OLISZEWSKA ANIELA 1916 10.03.1963 Machnówka
OLISZEWSKI IWAN 15.02.1882 15.10.1939 Pików
OLIZAR JERZY 1855 23.04.1913 Żytomierz
OLSZAŃSKA TEKLA 01.08.1895 Zasław
OLSZAŃSKI ALFONS 28.03.1858 30.06.1906 Gniewań
OLSZEWSKA KRYSTYNA 1834 19.12.1906 Zasław stary cmentarz
OLSZEWSKA MARIA 1877 02.05.1906 Żytomierz
OLSZEWSKI ADOLF 1827 26.07.1890 Pików
OLSZEWSKI EDWARD 1830 26.01.1905 Zasław stary cmentarz
OLSZEWSKI JAN 1786 10.11.1847 Szargorod
OLSZEWSKI JOACHIM TEODOR 17.03.1846 Murafa
OLSZEWSKI KAJETAN 1781 19.07.1848 Szargorod
OLSZEWSKI MACIEJ 1780 01.05.1845 Szargorod
OMICIŃSKI ALEKSANDER 30.08.???? Żytomierz
ONICHIMOWSKA LUDWIKA 25.08.1837 02.09.1917 Żytomierz
ONICHIMOWSKI STANISŁAW 1832 19.08.1869 Samhorodek
OPACKA HELENA Nowa Uszyca
OPACKA HONORATA 28.11.1814 01.03.1889 Nowa Uszyca
OPACKI FLORIAN 04.05.1807 03.02.1885 Nowa Uszyca
OPOCKA ELŻBIETA 20.04.1880 Żytomierz
OPOCKI WITALIS 1837 27.03.1877 Żytomierz
ORAŃSKA ANTONINA 1858 17.11.1943 Żytomierz
ORAŃSKA LUDWIKA 1905 24.06.1952 Żytomierz
ORCHOWSKI MICHAŁ 1804 10.09.1881 Czarny Ostrów
ORLICKA BRONISŁAWA 19.08.1897 Sławuta
ORLIKOWSKI TYTUS 10.06.1884 Tarasowka
ORTYŃSKI MARCIN 1822 28.10.1885 Żytomierz
ORŁOWSKA STEFANIA 02.09.1884 27.04.1913 Berdyczów
ORŁOWSKI WŁODZIMIERZ 1842 06.02.1914 Kijów Cmentarz Zwierzyniecki
OSIECKI MICHAŁ 1820 1869 Sławuta
OSIK BRONISŁAWA 1920 Korzec
OSIŃSKA ŁUCJA 1939 Żytomierz
OSIŃSKI LEON 1941 Żytomierz
OSINSKI LUDWIK 1887 01.12.1948 Żytomierz
OSMOLSKI BOHDAN 1876 29.07.1894 Żytomierz
OSMÓLSKI DYONIZY 1807 20.10.1876 Pików
OSSOWSKI LUBOMIR 1844 18.12.1897 Fastów
OSSOWSKI STANISŁAW 1888 26.04.1890 Fastów
OSSOWSKI TEODOR 1800 10.03.1873 Żytomierz
OSTASZEWSKI MARYAN 1858 21.12.1911 Mohylow Podolski
OSTROWICKA KAROLINA 1815 18.10.1866 Czarny Ostrów
OSTROWICKI JAN 1800 21.10.1854 Czarny Ostrów
OSTROWSKA JÓZEFA 1879 01.04.1963 Żytomierz
OSTROWSKI Brahiłów
OSTROWSKI MICHAŁ 1837 13.10.1903 Zasław stary cmentarz
OSTROWSKI OKTAWIAN 01.01.1832 15.05.1907 Nowa Uszyca
OSTRZEW-ZWINOGRODZKI JÓZEF 1830 10.08.1888 Latyczów
OTWINOWSKA FRANCISZKA 1880 17.08.1901 Gniewań
OWSIANY FILIP 1838 14.02.1876 Zasław stary cmentarz
OŁDAKOWSKA JADWIGA 1909 1990 Żmerynka
OŁDAKOWSKI STANISŁAW 1903 1965 Żmerynka
OŁTARZEWSKI EDGAR 1843 24.08.1900 Fastów
PACHOŁOWIECKI FRANCISZEK 1844 11.05.1911 Berdyczów
PACIORKOWSKA JADWIGA 14.04.1898 Żytomierz
PACIORKOWSKA OLIMPIA 1842 01.03.1908 Berdyczów
PACIORKOWSKA WANDA 26.11.1889 Berdyczów
PACIORKOWSKI ADOLF 27.05.1830 19.01.1896 Berdyczów
PACZOWSKA JÓZEFA 02.11.18?? Sławuta
PADAREWSKI TOMASZ 1789 1878 Żytomierz
PADEREWSKA ANNA Żytomierz
PADEREWSKA MARIA Żytomierz
PADEREWSKA POLIKSENA 1832 1861 Latyczów
PADEREWSKI JAN Żytomierz
PADLEWSKI ADAM 1865 20.11.1873 Żytomierz
PADURA TOMASZ 1801 08.09.1871 Machnówka
PAJĄK KAROL 15.01.1915 24.06.1974 Aleksandrówka
PALCZYŃSKA JÓZEFA 1902 19.06.1945 Żytomierz
PALCZYŃSKI WIKTOR 1898 17.08.1944 Żytomierz
PALMIR-PATRYARSZ JÓZEFA 1825 06.09.1911 Żytomierz
Pamiątka córki dla kochanej matki Chmielnik
PAPOUSZ JÓZEF 1892 ??.02.1915 Zasław stary cmentarz
PAPROCKI ANDRZEJ 1858 29.05.1916 Żytomierz
PARCZEWSKI FRANCISZEK 1823 1894 Felsztyn
PASIEWICZ ANTONINA 1906 1948 Żytomierz
PASIEWICZ JAN 1862 1934 Żytomierz
PASIEWICZ STANISŁAW 1908 1948 Żytomierz
PASIEWICZ WINCENTY 1901 1940 Żytomierz
PASZKOWSKA DOMICELA Sławuta
PASZKOWSKA JÓZEFA 27.10.1878 Berdyczów
PASZKOWSKA KATARZYNA 1806 29.05.1867 Berdyczów
PASZKOWSKA MARIA 01.08.1861 27.03.1888 Żytomierz
PASZKOWSKA STANISŁAWA 02.11.1875 01.05.1903 Żytomierz
PASZKOWSKI ADAM 1780 19.06.1868 Berdyczów
PASZUTOWA MARIANNA 16.03.1863 Szargorod
PASŁAWSKA IRENA 1893 07.03.1898 Zasław stary cmentarz
PASŁAWSKI CZE 1891 10.07.1898 Zasław stary cmentarz
PASŁAWSKI PIOTR 1822 16.02.1890 Pików
PATEK KAROL 1909 04.11.1935 Żytomierz
PATEK MARIA 1884 01.07.1960 Żytomierz
PATEK ZBIGNIEW 1914 11.03.1935 Żytomierz
PAULOWSKI ADAM 1818 21.11.1899 Mohylow Podolski
PAWELKA KAREL 19.01.1877 18.08.1882 Żytomierz
PAWEZA WORONICZ JAN 1845 02.01.1907 Żytomierz
PAWŁOWSKA ALINA 1836 08.09.1911 Żytomierz
PAWŁOWSKA BRONISŁAWA 29.12.1915 Mołczany
PAWŁOWSKA DOROTA 23.01.1935 Sławuta
PAWŁOWSKA TEOFILA 1845 20.01.1904 Snitków
PAWŁOWSKI JAN 19.11.1819 19.02.1897 Sławuta
PAWŁOWSKI JÓZEF 1873 22.01.1928 Żytomierz
PAWŁOWSKI KAROL 04.11.1822 09.06.1890 Żytomierz
PAWŁOWSKI PIOTR 1920 Korzec
PAWŁOWSKI SYMFORIAN 02.08.1818 04.11.1890 Żytomierz
PAŁĘGA FRANCISZEK 1920 Korzec
PECZENI WIKTORIA 1806 05.10.1864 Sławuta
PECZENI ZOFIA 1835 17.11.1869 Sławuta
PENKAL ANIELA 1931 31.07.1997 Aleksandrówka
PENTRYCKA ZOFIA 1828 17.04.1906 Żytomierz
PERETIATKOWICZ LEOKADIA 1815 23.07.1905 Żytomierz
PERMINOWA JÓZEFA 1830 23.04.1907 Żytomierz
PETRUSIEWICZ ALEKSANDER-SYLWESTER Żytomierz
PIASECKA MARIA SALOMEA 1848 22.06. 1878 Bracław
PIASECKI KAMIL 1834 07.01.1873 Latyczów
PIĄTKOWSKA PELAGIA 03.02.1865 Żytomierz
PIĄTKOWSKI FRANCISZEK 02.07.1860 Żytomierz
PIĄTKOWSKI JAN 1840 1906 Szargorod
PIATNICKA BARBARA 1863 30.01.1926 Żytomierz
PICHOCKA HELENA Żytomierz
PIENIĄŻKIEWICZ JUSTYNA 19.01.1880 Niemirów
PIĘTKA ALEKSANDER 1920 Korzec
PIĘTKA FRANCISZKA 1865 03.05.1885 Żytomierz
PIGULEWSKA KAMILA 1837 08.08.1905 Żytomierz
PILC ANTONI 1854 01.01.1918 Żytomierz
PILC MARIA 1887 1918 Żytomierz
PILECKA APOLONIA 1820 04.01.1910 Nowa Uszyca
PILECKA MARIA 11.03.1908 Żytomierz
PILECKI LUDWIK Janów
PILECKI WITALIS Janów
PINIEWSKI WIKTOR 1840 10.02.1911 Latyczów
PIŃSKA KAROLINA 16.12.1887 Pików
PIŃSKA WALERIA 1830 31.10.1885 Pików
PIŃSKI HENRYK 1839 23.01.1873 Jampol
PIÓRO MARIA 15.02.1920 08.01.2000 Chmielnik
PIOTROWSKA FRANCISZKA 09.01.1845 Sławuta
PIOTROWSKA HENRYKA 1878 30.07.1903 Gniewań
PIOTROWSKA JANINA 21.03.1901 12.02.1902 Żytomierz
PIOTROWSKA KLEMENTYNA 1831 17.08.1891 Sławuta
PIOTROWSKA MARIA 1891 12.05.1968 Żytomierz
PIOTROWSKA PAULINA 02.02.1827 Korzec
PIOTROWSKA WIKTORYNA 03.09.1841 Janów
PIOTROWSKI ALEKSANDER 1853 07.12.1895 Pików
PIOTROWSKI JAN 17.11.18?? 17.04.1915 Berdyczów
PIOTROWSKI KAZIMIERZ 13.08.1899 07.05.1900 Żytomierz
PIOTROWSKI ROBERT 1879 12.05.1903 Żytomierz
PIOTROWSKI STANISŁAW 1885 1932 Żytomierz
PIOTROWSKI STANISŁAW 1869 21.09.1903 Żytomierz
PIOTROWSKI TOMASZ 1844 06.08.1909 Latyczów
PISAŃSKA MARIA Żytomierz
PISAŃSKI JAKUB 1836 14.06.1899 Żytomierz
PISKORSKI BRONISŁAW 1920 Korzec
PISKORSKI STANISŁAW 1845 11.02.1914 Pików
POBÓG-GÓRSKI JAN 06.05.1844 23.08.1910 Jampol
POBÓG-GÓRSKI JULIAN 01.01.1856 01.03.1899 Jampol
PODAREWSKI ERNEST 1845 23.12.1898 Żytomierz
PODAREWSKI WINCENTY 1816 23.03.1902 Żytomierz
PODGÓRSKA ALEKSANDRA 1827 14.12.1916 Niemirów
PODGÓRSKA AMELIA 1881 19.09.1904 Niemirów
PODGÓRSKA ELEONORA 1802 09.05.1834 Sławuta
PODGÓRSKA ZOFIA 1913 13.12.1916 Niemirów
PODGÓRSKI ERAZM 1800 17.11.1885 Samhorodek
PODGÓRSKI KAROL 26.10.1891 Niemirów
PODHORSKI CEZARY 1821 09.06.1896 Samhorodek
PODKAMIEŃSKI JAKUB Sławuta
PODLUK ALBINA 1909 17.07.1988 Aleksandrówka
POKUTYŃSKA ANIELA 16.09.1836 Berdyczów
POLITAŃSKA STANISŁAWA 01.05.1879 26.02.1902 Berszadź
POMIAN-BIESIEKIERSKI WŁODZIMIERZ 31.05. 1855 06.02.1919 Jampol
POPCZYŃSKI JÓZEF 1836 07.12.1912 Żytomierz
POPIEL JÓZEF MARIAN 02.02.1867 31.01.1919 Żytomierz
POPOWSKA WIRGINIA FRANCISZKA 1820 14.09.1902 Murafa
POPOWSKA-PLAJER PAULINA 1886 1954 Żmerynka
POPOWSKI JÓZEF 1873 1951 Żmerynka
POPŁAWSKA ANNA Żytomierz
POPŁAWSKA ANTONINA 1885 1964 Żytomierz
POPŁAWSKI ALEKSANDER MARCELI 1826 18.11.1909 Żytomierz
POPŁAWSKI ANTONIN Żytomierz
POPŁAWSKI JÓZEF 1857 07.04.1912 Zasław stary cmentarz
POPŁAWSKI WŁADYSŁAW 1920 Korzec
POROWSKI WINCENTY 1846 11.02.1870 Żytomierz
PORZECKA MARIA 1831 04.04.1909 Berdyczów
PORZECKI STANISŁAW 1824 02.03.1890 Berdyczów
PORZYCKA KLEMENTYNA Żytomierz
PORZYCKI ALEKSANDER Żytomierz
POSOCKA JANINA Berdyczów
POSTOLKA ROMANA 09.03.1877 03.12.1879 Szargorod
POSTOLKA WANDA 11.05.1875 18.11.1879 Szargorod
POTOCKA JÓZEFA 1824 14.02.1849 Peczara
POTOCKA MARIA 1792 19.05.1886 Żytomierz
POTOCKI JAN 1761 1815 Pików
POTOCKI KONSTANTY 17.05.1815 12.04.1857 Peczara
POTOCKI WIENCZYSŁAW 22.06.1882 06.04.1888 Peczara
POTRYKOWSKA KLEMENTYNA 1828 08.01.1908 Żwaniec
POŁKOTYCKI FRANCISZEK 1802 12.01.1892 Niemirów
POŁOŃSKA WALERIA 1836 01.03.1906 Zasław stary cmentarz
POŁOŃSKI JAN WINCENTY 1824 22.08/04.09.1907 Zasław stary cmentarz
PRAIS JAN 1874 1882 Czarny Ostrów
PRAIS [...]IE[...] 1849 1874 Czarny Ostrów
PRATKOWSKI STANISŁAW 11.04.1884 16.02.1903 Niemirów
PRAWDZIC-ZALESKI WILHELM 12.10.1806 03.10.1878 Czarny Ostrów
PRAWORSKA ANIELA 10.07.1922 08.10.2006 Aleksandrówka
PRAWORSKI MAKSYM 14.01.1914 07.02.2000 Aleksandrówka
PRESSER ANIELA 1829 14.08.1885 Żytomierz
PRESSER WŁADYSŁAW 1873 31.01.1897 Żytomierz
PROLEWICZ JÓZEFA 28.12.1834 Berszadź
PROLL JULIAN 1849 20.10.1912 Pików
PROLLOWA ZOFIA 1824 24.12.1898 Pików
PRONIEWICZ LUDWIK 1851 05.02.1895 Sławuta
PRONIOWICZ 1848 Zasław
PRÓSZYŃSKA MARCELINA 1857 1927 Gniewań
PRÓSZYŃSKA MARIA 1821 30.08.1897 Gniewań
PRÓSZYŃSKI APOLINARY 1819 29.08.1896 Gniewań
PRÓSZYŃSKI BRONISŁAW 1855 1918 Gniewań
PRÓSZYŃSKI JÓZEF 1852 1926 Gniewań
PRÓSZYŃSKI JÓZEF Gniewań
PRÓSZYŃSKI WENCISŁAW 1849 1918 Gniewań
PRUDZIŃSKA ANASTAZJA 1791 07.12.1851 Korzec
PRUDZIŃSKA JULIA 1822 06.01.1836 Korzec
PRUSINOWSKA ANNA 1794 22.09.1869 Żytomierz
PRUSS JABŁONOWSKA LUDWIKA 07.03.1821 09.12.1900 Zasław
PRUSZYŃSKA FRANCISZKA 1868 1908 Gniewań
PRUSZYŃSKA LEOKADIA 1905 1943 Gniewań
PRUSZYŃSKA SALOMEA 1832 1906 Gniewań
PRZEGALIŃSKA FRANCISZKA 1886 1975 Machnówka
PRZEGALIŃSKA TERESA 1831 01.04.1903 Mohylow Podolski
PRZEGALIŃSKI JAN 1883 1937 Machnówka
PRZESMYCKA WANDA 1846 15.10.1878 Sławuta
PRZESMYCKI LUDWIK 1839 05.02.1899 Sławuta
PRZESTRZELSKA FAUSTYNA 1829 30.11.1809 Latyczów
PRZESTRZELSKI ADAM 1872 28.01.1894 Latyczów
PRZESTRZELSKI FRANCISZEK 1837 15.07.1892 Latyczów
PRZESTRZELSKI RAJMUND 1792 1870 Latyczów
PRZYBOROWSKI KAROL 1861 01.10.1890 Żytomierz
PRZYDZIECKI AUGUSTYN 1900 Gniewań
PRZYSZYCHOWSKA DOROTA 03.11.1882 Sławuta
PUCHALSKA JOANNA 1866 23.06.1898 Żytomierz
PUCHALSKA MARIA 1855 20.11.1891 Sławuta
PUDŁOWSKA BALBINA 23.09.1832 Żytomierz
PUDŁOWSKA HELENA Żytomierz
RACIBOROWSKI ZYGMUNT 15.10.1860 Zasław stary cmentarz
RADOMSKI WŁADYSŁAW 1920 Korzec
RADWAN BUCKIEWICZ MIROSŁAW 25.06.1839 22.05.1889 Sławuta
RADWANOWSKA OKTAWIA 1832 08.04.1897 Brahiłów
RADWANOWSKI CESŁAW 1859 05.01.1881 Brahiłów
RADWANOWSKI KALIKST 1823 25.06.1870 Brahiłów
RADYŃSKA ERAZMINA 1880 1881 Żytomierz
RADZICHOWSKA JÓZEFA 1878 29.07.1911 Gniewań
RADZICHOWSKA LEONTYNA 1896 1910 Gniewań
RADZICHOWSKI FELIKS 14.01.1891 28.09.1912 Gniewań
RADZICHOWSKI FRANCISZEK 03.12.1903 16.03.1908 Gniewań
RADZIEJOWSKI ANDRZEJ 1821 20.01.1895 Latyczów
RADZIKOWSKA MARIA 1846 19.09.1910 Żmerynka
RADZIMIŃSKA BENIGNA 1853 05.07.1903 Sławuta
RAFAŁOWICZ ELŻBIETA 1810 04.03.1883 Żytomierz
RAFAŁOWICZ KACPER 1796 25.09.1871 Żytomierz
RAKOWSKA KLEMENTYNA 03.06.1895 Żytomierz
RAKOWSKI FORTUNAT 1802 27.07.1849 Żytomierz
RAKOWSKI MIKOŁAJ 1840 18.04.1897 Szargorod
RAKOWSKI WIKTOR 1815 14.06.1885 Niemirów
RATUSIEWICZ KAMILA 1774 22.11.1821 Latyczów
RATUSIEWICZ KAZIMIERZ 1865 14.07.1883 Latyczów
RATUSIEWICZ PAWEŁ 1816 31.08.1887 Latyczów
RAUSZ JAN 1867 03.01.1913 Czarny Ostrów
RAWA FELIKS 1836 23.01.1893 Żytomierz
RAWA MARIA 02.02.1894 Żytomierz
RAWICZ GAWROŃSKI EDWARD 24.08.1838 28.12.1898 Berszadź
RAWICZ-KOSACKI MIECZYSŁAW 1852 27.02.1909 Żytomierz
RAWICZ-NIEDZIAŁKOWSKI ANTONI 1843 10.09.1903 Żytomierz
REBINDER KATARZYNA 1814 10.04.1878 Samhorodek
REDIGER JOSEPH 07.02.1841 22.12.1884 Żytomierz
REHAN OLIMPIA 1830 15.02.1905 Fastów
REKLEWSKI FELIKS 25.04.1914 Żytomierz
REMBERTOWSKA GENOWEFA 1810 09.06.1860 Zasław stary cmentarz
REMBOWSKI TOMASZ 1797 23.04.1848 Czarny Ostrów
RETEL ANNA 17.09.1940 07.10.1940 Aleksandrówka
RETEL JAN 12.05.1910 28.07.2002 Aleksandrówka
RETEL WIKTORIA 13.01.1913 13.01.1985 Aleksandrówka
RINNEBERG ALEXANDER CONRAD 28.03.1838 13.12.1883 Żytomierz
RINNEBERG ROBERT Żytomierz
RINNEBERG WILHELMINE DORÓTHEA 16.11.1807 03.02.1878 Żytomierz
RODZIEWICZ WŁODZIMIERZ 1833 23.12.1905 Brahiłów
ROMANOWSKA KATARZYNA 1800 19.10.1876 Sławuta
ROMAŃSKI JAN 26.06.1818 14.09.1888 Pików
ROMBÓLT LEONARD 07.09.1878 10.11.1921 Sławuta
ROMISZEWSKA KORNELIA 1839 191[...] Samhorodek
ROMISZEWSKA WANDA 1897 13.01.1899 Żytomierz
ROMISZEWSKI PROSPER 1854 28.09.1915 Chmielnicki
ROSIKOWSKI JAN 1844 1884 Sławuta
ROSNOWSKA KAROLINA 1830 23.09.1878 Żytomierz
ROSNOWSKI HENRYK 23.07.1905 Berdyczów
ROSSI ANTONI 1820 14.06.1891 Żytomierz
ROSSI EMMA 1865 25.11.1876 Żytomierz
ROSSI HIERONIMA 1836 15.10.1903 Żytomierz
ROSSOWIECKA AMELIA 1851 22.07.1861 Żytomierz
ROSZKOWSKI EDWARD 12.10.1851 30.09.1889 Sławuta
ROSZKOWSKI MAKSYMILIAN 1809 17.08.1878 Żytomierz
ROTHARYUSZ MIKOŁAJ 23.04.1811 19.06.1878 Sławuta
RÓŻAŃSKA HELENA 1888 1957 Bar
ROŻAŃSKA MARIA-KATARZYNA 1861 1909 Żytomierz
ROŻAŃSKI ANTONI Żytomierz
ROŻAŁOWSKI BAZYLI 1823 31.08.1909 Bar
ROZBICKA MARIA 1900 04.08.1918 Machnówka
ROZEMBERG RYSZARD 03.04.1841 09.09.1907 Murafa
ROZENBERG PAULINA 1811 06.01.1886 Mołczany
ROZENBERG WACŁAW 01.03.1905 Murafa
ROŻNIATOWSKA MARYA 18.01.1874 Mohylow Podolski
ROŻNIATOWSKI RUDOLF 14.01.1886 Mohylow Podolski
ROŻNIATOWSKI STEFAN 1847 18.07.1876 Sławuta
ROZWADOWSKA ALBERTYNA 1873 27.10.1911 Mohylow Podolski
ROZWADOWSKA PAULINA 1828 14.08.1880 Szargorod
ROZWADOWSKI ERAZM 1816 27.04.1881 Szargorod
ROZWADOWSKI FRANCISZEK 1848 04.08.1913 Gniewań
RÓŻYCKA JÓŻEFA 15.10.1937 23.05.2007 Bar
RUBCZYŃSKI WINCENTY 1790 16.02.1868 Snitków
RUBCZYŃSKI WŁODZIMIERZ 1822 23.01.1866 Snitków
RUDNICKA FORTUNATA Sławuta
RUDNICKA MARIA 23.10.1902 Żytomierz
RUDZIEJEWSKA KAROLINA 1855 05.08.1877 Sławuta
RUDZIŃSKI WALERIAN 20.12.1901 Żytomierz
RUMIANOWSKI JACEK 1781 13.03.1869 Żytomierz
RUMIEJOWSKA ZOFIA 1827 29.12.1910 Żytomierz
RUMIJEWSKI ALBERT 1811 16.01.1890 Żytomierz
RUSEK WŁADYSŁAW 1920 Korzec
RUSIECKI MICHAŁ 1848 14.01.1902 Żytomierz
RUSSIJAN LUCYNA 12.02.1875 Mołczany
RUSSO ANTONI 1839 02.04.1902 Pików
RYBKOWSKA JULIA 1854 05.11.1916 Janów
RYBKOWSKI KAZIMIERZ 1841 08.02.1903 Pików
RYCHALSKA FELIKSA 1886 30.08.1905 Czarny Ostrów
RYDZEWSKI JÓZEF 1852 23.07.1881 Żytomierz
RYMARCZYK FRANCISZEK 1920 Korzec
RYŃSKA 17.02.1901 Zasław
RYSAWA FRANCISZKA 1908 Berdyczów
RYSAWA JAN 1905 Berdyczów
RZECZYCKA ANIELA 1824 30.07.1861 Czarny Ostrów
RZEPECKI ANTONI 1828 13.02.1898 Gryżyńce
RZEŚNIOWIECKI FABIAN 1820 09.05.1865 Sławuta
RZEŚNIOWSKI KAZIMIERZ 1888 28.08.1889 Zasław stary cmentarz
RZESZOWSKA EMILIA 1821 03.04.1907 Żytomierz
RZESZOWSKA WANDA 18.02.1894 10.06.1895 Żytomierz
SADOWIŃSKA CECYLIA Czarny Ostrów
SADOWIŃSKI KAZIMIERZ Czarny Ostrów
SADOWSKI WAWRZYNIEC 1850 21.10.1916 Zińkowce
SAKUŁOWSKI PAWEŁ 1811 17.06.1828 Brahiłów
SALIS FELICJA 1856 19.06.1883 Żytomierz
SALIS RÓŻA 05.11.1885 Żytomierz
SAMOSENKO ALEKSANDER 1893 20.03.1956 Żytomierz
SANIUTYCZ-KUROCZYCKA KAROLINA 1844 06.04.1904 Mohylow Podolski
SANIUTYCZ-KUROCZYCKI AMBROŻY WALERJAN 1831 30.11.1908 Mohylow Podolski
SARYUSZ WOLSKA JADWIGA 1875 30.08.1900 Samhorodek
SARYUSZ ZALESKA MARIA 1800 1886 Żytomierz
SAWAROWSKA ZOFIA 1867 02.12.1907 Żytomierz
SAWCZUK GRZEGORZ BAZYLI 14.05.1901 23.11.1980 Żwaniec
SAWICKA ALAZIA 1870 09.02.1880 Szargorod
SAWICKA HALINA 21.08.194(?) 19.01.1984 Mohylow Podolski
SAWICKA MARYA 1835 28.04.1919 Mołczany
SAWICKI FRANCISZEK 1806 29.06.1864 Żytomierz
SAWICKI JAN 1820 26.07.1902 Żwaniec
SAWICKI MICHAŁ 08.11.1943 30.04.1976 Mohylow Podolski
SAWICKI WŁADYSŁAW 1870 03.05.1902 Niemirów
SCHERSTEDT TEODOZJA 1822 02.11.1889 Żytomierz
SCHINKOWSKI KAROL 1840 29.03.1892 Zasław stary cmentarz
SCHLENHARDT CAROLINA ANNA 30.03.1818 31.01.1895 Żytomierz
SCHWARTZ MARIE 23.01.1902 22.12.1903 Żytomierz
ŚCIBÓR JAN 1841 24.09.1910 Chmielnicki
SECIŃSKI FŁO. Krasiłów
SECIŃSKI ZW. Krasiłów
SEDLECKA HELENA 15.04.1921 Brahiłów
SELICHOSKI PIOTR 04.05.1912 Niemirów
SEMEON KAŁENDA 14.04.1869 14.04.1935 Żytomierz
SENDEL TADEUSZ 12.06.1921 12.11.1948 Chmielnicki
SEREDOWSKA JÓZEFA 26.06.1901 23.05.1941 Gniewań
SICIŃSKA EMILIA 02.12.1884 20.10.1905 Żytomierz
SICIŃSKI JAN ALEKSANDER 1816 05.10.1902 Żytomierz
SIDOROWICZ KSAWERY 1860 06.01.1916 Chmielnicki
SIECIŃSKA LUDWIKA 1887 26.04.1916 Żytomierz
SIEDLECKA FELIKSA 12.06.1912 10.10.2003 Żmerynka
SIEDLECKA JÓZEFA 1837 08.10.1907 Bracław
SIEDLECKI ALEKSANDR 14.08.1907 24.02.1994 Żmerynka
SIELECKA MARIA 1852 28.03.1916 Snitków
SIELECKA OLIMPIA 1868 26.02.1910 Mohylow Podolski
SIELECKI JOZAFAT 1844 02.11.1906 Żytomierz
SIEMASZKO ALEKSANDER 16.02.1889 Latyczów
SIEMASZKO MARIANNA 19.02.1886 Latyczów
SIEMASZKO WALERIA 1837 12.03.1914 Gniewań
SIEMASZKO ZOFIA 1833 12.06.1848 Mołczany
SIEMASZKOWA JULIA 1796 14.06.1858 Mołczany
SIENICKA ANNA 1890 21.01.1911 Żytomierz
SIERKA WŁADYSŁAW 1920 Latyczów
SIERZPUTOWSKA ALEKSANDRA 20.03.1819 15.02.1899 Sławuta
SIERZPUTOWSKA ROZALIA 26.11.1865 29.10.1899 Sławuta